reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

D

NO ja dzis wstalam i tempka w gore... z 36.3 na 36.7.... myslicie ze dobrze? moze to byl spadek implantacyjny ?

Może być, w każdym bądź razie trzymam kciuki, żeby tak było.

A ja mam teraz mam myśli:
1. czy to czasem nie był jakiś błąd,
2. żeby się tylko utrzymało - bo poprzednie dwa razy też było fajnie a nagle puk i po ciążach. No ale wtedy duphastonu od początku nie brałam.

I w ogole bolą mnie dzisiaj pachwiny :baffled:, ale po za tym jest fajnie :-)
 
reklama
delewarre bedzie dobrze napewno! zaden blad ! i ciaza bedzie :tak:

a co do pachwin to mnie tez czasem bola... i tak promienuja do uda:baffled:

Ja dalej leze w lozku... nie chce mi sie wstac....

z tytulu ze odkad sie obudzilam nie wstalam z lozka (pecherz mi peknie zaraz) stwierdzialm ze sprawdze tempke... 37.2 ladna.. wiem ze moze byc zabuzona bo ruszam rekoma :-D ale i tak sie ciesze... a co...

06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre - jest bladzioch :)
17.05- Na_Ratunek
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875
22.05 - Colormania - jest bladzioch :)
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
25.05 - Tygryseczek
26.05 - Ewka358
01.06- Mycha05
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
 
Ostatnia edycja:
Hej Kochane, ja już po wizycie u gina, ale do tej pory dojść do siebie nie mogę, tak mnie wszystko boli, krwawię i w ogóle.
Co prawda stwierdził, że mam delikatną nadżerkę którą należy się nie przejmować ( wiem bo od kilku lat z tym walczę i nic), po badaniu stwierdził, że to plamienie przez tą nadżerkę i tak ma być samo przejdzie. Kurde a taki niedelikatny był, cały brzuch mnie boli, ja mu mówię, że staramy się z mężem o fasolkę, a ten do mnie czy chce tabletki. Tak chamsko zrobił badanie, że nie wiem czy jak coś to nie zaszkodził "ewentualnej fasolce". Jak zapytałam czy można zrobić badanie krwi, albo coś to stwierdził żeby poczekać do @ i jak nie przyjdzie to zrobić test samemu w domu i jak będzie pozytywny to przyjść do niego. Poza tym dostałam skierowanie na USG piersi, idę do rejestracji a ona mówi, że 28 trzeba przyjść i zapisy dopiero na czerwiec ( czy któraś z was robiła przed planowaną ciążą? ) i stwierdził, że lekarz rodziny powinien dać mi skierowanie na badanie krwi, moczu i RTG klatki piersiowej ( jak byłam u rodzinnego to dostałam skierowanie na krew, mocz itp. a o RTG nic nie mówił)
 
Zmieniam siebie w liscie na inny dzien....bo jak dzis owu wystapila to @ przyjdzie opóźniona...;(


06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre - jest bladzioch :)
17.05- Na_Ratunek
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875
22.05 - Colormania - jest bladzioch :)
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
26.05 - Ewka358

28.05 - Tygryseczek
01.06- Mycha05
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
 
Sandra a to uj a nie ginekolog :angry: chamskie stworzenie... a tabletki to niby po co? Skoro sie staracie?
ja bym juz do niego nie wrocila...
A czemu RTG klatki piersowej? I usg piersi? Ja tam kiedys mialam robione z rok temu ale nie slyszlam zeby robic przed ciaza bo po co? Wytlumaczysz mi czemu ty robisz? :sorry:

06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre - jest bladzioch :)
17.05- Na_Ratunek
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875
22.05 - Colormania - jest bladzioch :)
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
26.05 - Ewka358

28.05 - Tygryseczek
01.06- Mycha05
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2

Ps. Ja dalej w luzku xD
 
Cześć Dziewczyny, ja tu pierwszy raz :) Też jestem staraczkiem majowym, staramy się o druga dzidzię ;-) Jakoś tak mi raźniej w grupie :)
 
Nikusia witaj!
Na ratunek tak @ przyszła. Takze czekam az sie skonczy i podwijam rekawy :tak: Najwazniejsze ze u Ciebie tempka w górze.
Tygryseczek jak ten test jest z dzis to jutro tez działajcie, najlepiej z rana wtedy pleminiki mają spida ;-)
Colormania glowa do gory. U Ciebie jeszcze wczesnie na testowanie, sprobuj za kilka dni. Kciuki za pozytywny!
Deleware nie doszukuj sie :-) Ciąza jak nic!
Sandra co za chamidło! Nie wiem po co masz zlecenia tych usg i rengenow ale w ciąży bron Boze! Jesli chodzi o usg to mialam robione 1,5 roku temu i nawet mialam robic na wiosne kontrolnie ale przeczytalam ze nie zaleca sie na 3 miesiace przed planowana ciaza wiec sobie odpuscilam. Jak chodzi o jakiekolwiek rentgeny sa niebezpieczne dla plodu i wykonuje sie tylko w przypadku koniecznym. Wiec poczekaj i najpierw zrob test.
 
reklama
Ni_kusia WITAJ, rozgość się:)

Delewarre:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: NIE WOLNO CI ZA DUŻO MYŚLEĆ!!!!! wrrr....proszę się usmiechać...cieszyć...i niczym sie nie stresować!!!!!

Na_Ratunek tempka rzeczywiście ładna:) cudna:) pozazdrościć i oczywiście trzymam &&&&!!!!!

Tygryseczek w takim razie DO DZIEŁA!!!!!! :) zaciągnij Twojego do łóżka i nie wypuszczaj!!!:)

Sandra_best to nie lekarz a "rzeźnik" Boże...dlaczego takie kanalie wogóle są dopuszczane do ludzi??? Czy tak trudno okazać choc trochę empatii i zrozumienia?? Masakra!!! Kochana będzie dobrze GŁOWA DO GORY i proszę się nie Smutać:)


A mnie właśnie przyjaciółka smsa wysłała o treści "hcg 246??"....ależ piękny dzień!!!:)
Oczywiście zaraz telefon z gratulacjami...i to jest wlaśnie jeden z przypadków kiedy w pierwszej ciąży zrobila 12 testów i wszystkie negatywne a okazało się że była w 12 tyg ciąży....teraz zrobiła 3 w różnych odstępach czasu i znów wyszły negatywne a hcg mówi samo za siebie....


A ja zauważyłam dziś na bieliźnie gęsty biały śluz....@ co prawda za 6 dni, ale żeby mi się przyśpieszyła???
Hmm....nic nie kumam...a co Wy myślicie???
No i jeszcze poboluje mnie dół brzucha....cykle mam 30 dniowe..:/






 
Do góry