reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

reklama
Hej dziewczyny.
Delewarre super! Gratuluję! :-)
Sandra &&& za wizyte.
Agawa tempka w góre, jest dobrze :tak:

Wiekszosc z was ma starania juz za soba a u mnie dopiero @ :-(

Milego dnia!
 
Agawaa, ja tez jak zrezygnowalam z mydelek itp., skonczyly sie moje problemy z nawracajacymi grzybicami. To bylo lata temu, pewna pani ginekolog poradzila mi, zebym sobie odpuscila plyny do higieny intymnej, starala sie podmywac glownie woda, od czasu do czasu ewentualnie zwyklym, najlepiej szarym, mydlem. Tak robie od lat i rzeczywiscie, spokoj od wszystkich swinstw. A borykalam sie wielokrotnie. A moze juz zatestujesz, skoro takie piekne objawy? Ja sie np. martwie, bo nie mam w ogole zadnych objawow. Nic. A w pierwszej ciazy przeciez mialam jak na dloni. Oby wszystko bylo dobrze.

delewarre, gratuluje! Super :)
 
Delewarre gratuluję :tak::-):-):-)

Już trochę ochłonęłam, szkoda kasy....:crazy: Komentarz temu panu dla potomnych wystawię zaraz i chociaż trochę mi ulży :-p


Elmo2 spokojnie, ja też jestem dopiero na początku drogi :tak: Damy radę :tak:
 
Delewarre gratuluje!!! Och jak bym chciała zobaczyć 2 kreseczki u siebie.

Też dopiszę się do listy testujących
:tak:

06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))

14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre
17.05- Na_Ratunek
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
25.05 - Tygryseczek
26.05 - Ewka358
01.05- Mycha05
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2


Nie wiem dlaczego, ale czuję, że się udało obym się nie rozczarowała.
Zostało jeszcze 12 dni do testowania kurcze dla mnie to cała wieczność!!!

Sandra daj znać jak po wizycie czekam z niecierpliwością na dobre wieści 3 mam &&&
 
Ewka jak czujesz, że się udało to się udało :tak:
Już kilka Dziewczyn było/jest na forum co tak czuły i się sprawdziło...
tak więc: trzymamy kciuki &&&&&&&&&&&&&&&


06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre - jest bladzioch :)
17.05- Na_Ratunek
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
25.05 - Tygryseczek
26.05 - Ewka358
01.05- Mycha05
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
 
DZIEN DOBRY!!!

I z rana jakie cudne wiadomości !!!
Delewarre GRATULACJE SUPER!!!!!!! Ależ Masz Szczęście!!!!!! Pięknie!!!! Trzymam &&&&!!!!!

Agaawa Kochana i bardzo dobrze, że taka jesteś...trzeba postawić na swoim!!!!! Nie po to człowiek tyle pieniędzy wydaje, żeby go zlewali!!!!
Ja WIEM, że WAM się udało i oczywiście trzymam mocno, mocno, mocno &&&&!!!!!!
Elmo2 Spokojnie...:) teraz masz czas żeby się z Twoim wykorzystać na maxa:) więc hulaj Duszko:)
Moniqa dokładnie tak zrób...nie przepuść pamponiowi...wrrr....ja nie cierpie takich "lekarzy" masakra...

Katherinne Kochana proszę się nie stresować i nie przejmować...bo to nie wskazane!!!!! Zobaczysz jeszcze Dzidzia da Ci w kość:) ciesz się II kreseczkami!!!! A kiedy Kochana idziesz do gina???


U mnie dzisiejszy nastrój "taki se" hehe:)
Ogarnełam domek...spodziewam się gości właśnie:)....
Budzę się rano i myślę, myślę i marzę, żeby już był poniedziałek.....jeszcze 6 dni do @ i ewentualnie 7 do testowania...wiem, wiem, wiem, ale czuję, że my w tym miesiącu "spudłowaliśmy" hehe...
Zajrzę jeszcze później:) Całuski Kochane!!!!







 
06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre
17.05- Na_Ratunek
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
25.05 - Tygryseczek
26.05 - Ewka358
01.06- Mycha05
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2

Małe sprostowanie, bo cały czas byłam wpisana na 01.05, a testuje 01.06
:tak:


Ewka358
Testujesz w dzień matki, mam nadzieje, że będzie dla Ciebie bardzo szczęśliwy! Ja też mam takie wrażenie, że zobacze te dwie kreseczki, ale nie nastawiam się na to jakoś bardzo, w końcu to nasz pierwszy cykl. W ogóle mam wrażenie, że ten pięknuy miesiąc-maj będzie dla nas wszystkich owocny!
:tak:
 
reklama
Do góry