reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Witam ;) Ja również staram sie o dzidziusia.. szczerze to mniej oficjalnie staraliśmy sie juz w kwietniu ale nic z tego nie wyszło. Mam juz jedno dziecko , mój synek ma juz 5 lat i bardzo chciałby mieć rodzeństwo. Z Nikosiem udało nam w pierwszym cyklu , teraz mam nadzieje ze uda nam sie w drugim :) . A wiec mam nadzieje że moge dołączyć do staraczek majowych ? :)
 
reklama
dominisia875 moja pierwsza ciąża cechowała się tym, ze zrobiło mi sie słabo przy gotowaniu obiadu (na tydzień przed @). Poszłam do apteki i zrobiłam test i ujrzałam bladą kreskę. Mój mąż mówił, że nic nie widzi ale ja czułam, ze to to..Potem pojawił się ten biały śluz...pamiętam go, bo bardzo go wyczekiwałam..:-)
 
Ostatnia edycja:
Witaj hai24, fajnie że jest też ktoś nowy jak ja, będzie raźniej :) Ja też widzę potrzebę rodzeństwa dla mojej córci, z dnia na dzień coraz bardziej :)
 
Hai24 Sredecznie witamy!!!! i życzymy Powodzenia!!!:)

dominisia875 moja pierwsza ciąża cechowała się tym, ze zrobiło mi sie słabo przy gotowaniu obiadu (na tydzień przed @). Poszłam do apteki i zrobiłam test i ujrzałam bladą kreskę. Mój mąż mówił, że nic nie widzi ale ja czułam, ze to to..Potem pojawił się ten biały śluz...pamiętam go, bo bardzo go wyczekiwałam..:-)

Hmm...a to jakaś oznaka że może nie @??? Przyznam się bez bicia, że nie wiem....bo pod koniec cyklu też mam śluz ale chyba nie aż taki gęsty...świruję...wiem,!!:) ale chyba za bardzo chciałabym byc w tej ciąży....no i jeszcze ten ból brzucha....wrrr....






 
Na_ratunek Ja dzisiaj leniu****e tak jak Ty:tak: Dopiero co nie dawno z łóżka wyszłam. Rano wstałam naszykowałam małą do przedszkola, zawiozłam ją i jak wróciłam to położyłam się dalej spać, ale cały czas chce mi się spać, może przez tą pogode:zawstydzona/y: Nic mi totalnie sie nie chce, dobrze ze wyszlam w koncu z tego lozka i ogarnelam chatke.

ni_kusia Witaj! I życze powodzenia!:-)

Sandra Ależ cham z tego Twojego gina, szok dosłwnie. Byłaś już kiedyś u niego?

dominisia Ja czytałam, że sluz może być również obiawem ciązy, więc to nie musi być @. Miejmy taką nadzieje!:tak:

A u nas wczoraj nici z przytulanek, mąz był padnięty i lipa, ale nic, w niedziele były przytulanki i dziś też jest dzień, więc mu nie odpuszcze, z reszta sam powiedział ze bedziemy dzialac ;-)
 
Ni_kusia masz racje będzie raźniej ;) .. ja juz całą sobą chce dziecko czasem mi sie wydaje że, aż za bardzo ! Jeszcze do tego wszyscy wokół mnie spodziewają sie dzieci a ja jak juz widze brzuszek ciązowy to mnie skręca .. :) W pierwszej ciąży przytyłam tylko 4 kg wiec zabardzo sie nie nacieszyłam brzuszkiem ..
 
Zawsze jest jakaś nadzieja, ale wiem, że im bardziej tego chcemy, tym mniej wychodzi, bo wtedy zwracamy uwagę na objawy, których wcześniej nie dostrzegałyśmy, a pojawiały się już. Ja zawsze powtarzam, że jak zajdziesz w ciążę, to będziesz to czuła, po prostu będziesz się czuła inaczej ;-)
 
Ni_kusia masz racje będzie raźniej ;) .. ja juz całą sobą chce dziecko czasem mi sie wydaje że, aż za bardzo ! Jeszcze do tego wszyscy wokół mnie spodziewają sie dzieci a ja jak juz widze brzuszek ciązowy to mnie skręca .. :) W pierwszej ciąży przytyłam tylko 4 kg wiec zabardzo sie nie nacieszyłam brzuszkiem ..

4kg?? a dlaczego tak malutko?? Miałaś mdłości?? Ja przytyłam 12...
 
ni_kusia Mamy córeczki prawie w tym samym wieku. Kiedy Twoja ma urodzinki?

hai24Witaj! Kiedy testujesz? Zycze powodzenia!:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry