reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

to moze kup mu rozwy wkretak ? :-D

Hehhe....dobre!!! Też myślałam o jakimś śmiesznie wyglądającym przyrządzie...ale....On ma tego ogrom!!!

Szukam właśnie na "gruponie" czegoś wyjątkowego...i w miarę blisko:) a jak nie to...UWAGA...kupię mu "szlojder"...i oboje się w "łeb" pukniemy:) heheh tego jeszcze ode mnie nie dostał:) heheh hihi....:)






 
reklama
Na_Ratunek ja tez mojemu chciałam kupić stringi z miejscem na trąbkę ;) ale mnie ochrzanił hehe i tak mu kupię jak go postawie przed faktem dokonanym bedzie musiał je ubrać :p

dominisia prezent w stylu skok spadochronem itp jest dosć drogi ale np dzień na strzelnicy albo całodniowy karnet na gokarty, paintball lub coś podobnego ??
Mój na rocznice ślubu dostał puzzle z naszym zdjęciem i gadżety do wędki ( jego hobby wędkarstwo)
 
waiting4beans A i tu masz racje... nawet o tym nie pomyślałam, tzn. pamiętam, że to dzień dziecka, ale akurat w tej kwestii o tym nie myslałam ;-) Fajnie by było, tymbardziej, że moja córcia ma urodzinki 2 czerwca, więc dostałaby najpiekniejszy prezent.:tak: Zobaczymy... mam nadzieje, że się uda, a jeśli nie to będziemy mieli całe wakacje na to ;-)

Na_ratunek Prosze o dopisanie mnie do listy.;-) Skoro tak się ładnie zaczęła to może i dla mnie będzie szczęśliwa :tak:
 
waiting4beans heheh moj to by sie chyba obrazil :-D ale moze sie jednak skusze... hymmmm :-D

Mycha na kiedy cie dopisac? 1 czerwca?

06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre
17.05- Na_Ratunek
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
25.05 - Tygryseczek
01.05- Mycha05
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
 
a bo ja slepa jestem :-D juz poprawiam
06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre
17.05- Na_Ratunek
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
25.05 - Tygryseczek
1.06 - Mycha05
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2


Wiecie co... ja mam cos wrazenie ze nam sie nie udalo
:zawstydzona/y:
 
Na_ratunek nie myśl tak złe myśli przyciągają złe rzeczy. Jeszcze masz 4 dni. Może jednak się poszczęści :confused:
( chociaż przyganiał kocioł garnkowi, mnie tez sie w tym miesiącu nie udało, mąż przyjechał dzień po owulacji, więc dupa nie fasola będzie :-( )
 
reklama
aj ni wiem czemu.... jakos tak... Kurde ja chce wziasc kapiel dzis... myslicie ze moge? ja sie lubie moczyc.... i tak pomyslalam ze sie zrelaksuje... nie zaszkodzi? Bo tak mysle ze te wszystkie kobietki co sie nie staraja nie wyczekuja sie normlanie kapia i nic sie nie dzieje... jak myslicie?
 
Do góry