reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Na_Ratunek gratulacje zdania egzaminu i powodzenia o 14!! Trzymam &&:)

Kochana a kiedy będziesz testować?? i jakie masz mniej wiecej długie cykle??

Och właśnie to wkręcanie jest najgorsze:(







 
reklama
Na_Ratunek gratuluje zdania egzaminu. BRAVO !!:-)

Nie pisałam ostatnio, mąż przyjechał z delegacji na weekend musiałam się nim nacieszyć.
Zastanawiam się czy ten cykl będzie udany. Pewnie nie i tego się trzymam, bo jest mało prawdopodobne żeby się udało a nie chce sie nastawiać i znów rozczarować. Za miesiąc mąż musi powtórzyć badanie nasienia. Jak będzie poprawa to jeszcze będziemy się starać. Jak nie to zobaczymy co lekarz powie ale pewnie czeka nas inseminacja niestety. mam nadzieje że jednak uda nam się naturalnie zrobić dzidziusia bez pomocy lekarzy. Ale tak sprawdzałam ile kosztowała by nas ewentualna inseminacja a trzeba liczyć że na 1 się nie skończy tylko 3 do 6 to się załamałam znów trzeba będzie się zapożyczać a wcześniejsze długi jeszcze nie spłacone. Ale cóż będe się martwic później.
A Wam jak weekend minął ??
 
Uff dzieki dziewczyny.
Fizjoterapeuta tak mnie wygniutll i wymacal ze boli jak cholera moje biedne kolano....

Ja sobie nie wkrecam... lapie sie na tym ze nawet o tym nie mysle... Jutro sobie rano sikne testa a co :-D nie licze na to ze cos wyjdzie ale tyle mam ze moge siknac :-D

Kurde strasznie mni rozpycha cos w prawej pachwinie :baffled:i nie wiem czy to gazy czy cos innego... najbardziej czuje jak siedze... a jak prubuje wstac to rwie... znowu sie uszkodzilam :wściekła/y:

Ktora nastepna testuje? Delewarre?

Odkopalam liste :-D
06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre
17.05- Na_Ratunek
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
25.05 - Tygryseczek
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
 
Ostatnia edycja:
A mnie nie ma na liście :no: Testuje 1.06:tak:

Na_ratunek
Gratuluje zdanego egzaminu!:-) I powodzenia przy jutrzejszym testowaniu :tak:

waiting4beans Bardzo dobrze, że sie nacieszyłaś mężusiem, bo oprócz tego, że jesteśmy staraczkami jesteśmy też żonami i nie możemy o tym zapominać.:tak:

Mój Mąż będzie teraz pracował do późna, ale mam nadzieje,że to nam nie przeszkodzi w starankach, choć myśle ze nie, on nigdy przyjemnosci sobie nie odmawia ;-)
 
Mycha05to jak testujesz 1 czerwca to w dzień dziecka może się dzidziuś pojawi :tak:

A mnie dziś strasznie mdli, nawet póściłam pawia, masakra, gdyby to było za dwa tygodnie to myślałabym że jestem w ciąży, a tak to nie wiem co mi jest :baffled::baffled::baffled::baffled: pewnie z nerwów. ech.... wyląduje w wariatkowie kiedyś:cool:
 
Uff dzieki dziewczyny.
Fizjoterapeuta tak mnie wygniutll i wymacal ze boli jak cholera moje biedne kolano....

Ja sobie nie wkrecam... lapie sie na tym ze nawet o tym nie mysle... Jutro sobie rano sikne testa a co :-D nie licze na to ze cos wyjdzie ale tyle mam ze moge siknac :-D

Kurde strasznie mni rozpycha cos w prawej pachwinie :baffled:i nie wiem czy to gazy czy cos innego... najbardziej czuje jak siedze... a jak prubuje wstac to rwie... znowu sie uszkodzilam :wściekła/y:

Ktora nastepna testuje? Delewarre?

Odkopalam liste :-D
06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre
17.05- Na_Ratunek
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
25.05 - Tygryseczek
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2

Kochana:) w takim razie czekamy z niecierpliwością...!!!! Ale byłoby super:)

Ja niestety nie mam żadnego testu w domku...
Zresztą dzisiaj cały dzień próbuję odgonić wszystkie myśli związane z ciążą i @...i niestety nie potrafię;/ jestem taka zła na siebie, że szok!!!
Za tydzień mam dostac @ i od dawien dawna nie pamiętam, żebym tak się stresowała...i najbardzij boję się, żeznów jak i przy pierwszych starankach popadnę w jakąś paranoję...


Mycha05 wykorzystajcie ten czas na maxa...bo to Wasza największa chwila przyjemności:) oczywiście trzymam & za Was:*

Waiting4beans i oto własnie chodzi żeby cieszyć się Mężem:) i oczywiście Mąż Tobą:) i proszę Cię bardzo o nie myślenie o trudnych sprawach...bo przecież się uda!!!!!!!!!! i zobaczysz że zamiast na badania męża, bedziecie szli...ale na badanie usg Waszej Fasolineczki!!!!
Dlatego też zabraniam czarno myśleć!!!!

No właśnie a gdzie Delewarre?? Może już zatestowała???


Hmmm....wlaśnie tak patrzę na suwaczek i sobie myslę co też Mężowi na rocznicę ślubu sprawić??
Może macie jakieś pomysły??
Ja myślalam o jakimś nietuzinkowym prezencie...innym niż perfumy, ubrania, portfele..itd.
Nie wiem właśnie...album ze zdjęciami juz mamy....portret też...
Kurcze nie mam zielonego pojęcia....







 
Dominisia moze cos zwiazanego z jego pasja?
Moj np uwielbia rysowac i kupilam mu ostatnio na rocznice karnet na kurs u jakiegos tam znanego tutaj rysownika to malo sie nie obslinil ze szczescia :-D

Mój Mążu jest mechanikiem samochodowym...z miłości:)....dostał już miliony książek ode mnie...same naukowe...myślałam o jakimś szkoleniu ale...ceny kosmos...powyżej 1000....więc odpada...może gdybym pracowala było by inaczej ale w obecnej sytuacji zupełnie odpada...

A Twój prezent świetny!!!! Właśnie o takie coś mi chodzi...inne niż zawsze!!!:)






 
reklama
Do góry