reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

reklama
Ja mam dopiero 21 lat i jeszcze studjuje ale juz sie staramy. Mam problemy ze zdrowiem i lepiej bedzie dla mnie i dla dziecka jak urodze mlodo. Dlatego sie staramy. Zreszta stac nas na to... nigdy nie bedzie dobrego mometu. Zawsze bedzie cos....
Ja nie chce rodzic pierwszego dziecka w wieku 30 lat...(nie mam nic przeciwko kobieta ktore sie na to zdecydowaly!)

Ja mam do was pytanie. Czy operacje w ciazy (konieczne) sa bezpieczne? Wiem ze trzeba poczekac do II trymestru zeby mogli monitorowac dziecko... bede sie musiala umowic na wizyte....
 
Ja mam dopiero 21 lat i jeszcze studjuje ale juz sie staramy. Mam problemy ze zdrowiem i lepiej bedzie dla mnie i dla dziecka jak urodze mlodo. Dlatego sie staramy. Zreszta stac nas na to... nigdy nie bedzie dobrego mometu. Zawsze bedzie cos....
Ja nie chce rodzic pierwszego dziecka w wieku 30 lat...(nie mam nic przeciwko kobieta ktore sie na to zdecydowaly!)

Ja mam do was pytanie. Czy operacje w ciazy (konieczne) sa bezpieczne? Wiem ze trzeba poczekac do II trymestru zeby mogli monitorowac dziecko... bede sie musiala umowic na wizyte....

Rozumiem Cię doskonale, że starasz się o dziecko, zwłaszcza że masz problemy ze zdrowiem. Ja mam 26 lat i też uważam że to dla mnie ostatni dzwonek na 1 dziecko, bo chce mieć 2 jak Bóg da ;) nawet Mój ginekolog zasugerował mi że to najwyższa pora. Wogóle czuje wielką presję rodziny, zwłaszcza nacisk teściów, ponieważ ich syn jest jedynakiem i chcieliby dziadkami zostać, nacisk tak wielki, że jak spotykam teściową, to za każdym razem potrafi mi się zapytać : "I coo jesteś w tej ciąży czy nie??, to kiedy wkońcu będziesz ??"
 
Cześć dziewczyny :) Parę dni mnie nie było i tyle do nadrobienia. Nie miałam czasu ani siły na nic, bo dostałam w pracy po dupie. Katherinne gratulacje :) Nie wiem co mam o moim cyklu myśleć. Mogłybyście spojrzeć na mój wykresik :)
 
Ja mam do was pytanie. Czy operacje w ciazy (konieczne) sa bezpieczne? Wiem ze trzeba poczekac do II trymestru zeby mogli monitorowac dziecko... bede sie musiala umowic na wizyte....

Zależy jakiego typu operację masz na myśli, ale najlepiej skonsultować to chyba z lekarzem, bo to są bardzo indywidualne sprawy
 
Doska no dokladnie... moja tesciowa co prawda nie pyta ale przejawia checi, moja mama ostatnio tez. Co prawda nie wiedza ze sie staramy ale czasem zejde z nia na tematy dzieci i jest spoko.

Sandra ja musze niec wyjete z kolana dwie sruby i jedna ze stopy. jakos pod koniec sierpnia poczatek wrzesnia. Mysle ze spokojnie daloby sie to zrobic w znieczuleniu miejscowym... pogadam z lekarzem. Ja bym tam najchetniej zostawila te sruby na okres ciazy bo beda mocneij kosc trzymac jak przytyje. Coz pogadamy zobaczymy :-)


Edit: Bylam w laziene... dziewczyny czy lekko rozowy sluz jest normlany ?:szok: co prawda przy podcieraniu sie nie ma ale byl na wkladce....
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze jedno pytanie. Czy mogę zastąpić duphaston luteiną? Bo akurat mi się skończył, a dopiero we wtorek mogę iść do gina
 
reklama
Do góry