reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Ja 14.05 idę na wizytę do ginka i chyba poproszę go o zrobienie BETY, albo przed wizytą zrobię sobie teścik

też idę 14.05 do gina ;) Sandra a powiedz mi to badanie robi się z krwi i potrzebne jest na to skierowanie czy można iśc prywatnie ? Czy lekarz może na miejscu to zrobić ? Przepraszam że pytam, ale jeszcze nie miałam robionego takiego badania... Ot taki "świeżak" ze mnie :D
 
reklama
Czesc dziewczyny.

Sandra trzymam kciuki za wizyte i betke :tak:

Doska wiem ze mozna dostac skierowanie ale mozna isc tez prywatnie rano do labolatorium i poporsic o tesc ciazowy z krwii i oni robia i przewaznie tego samego dnia sai wyniki.

Witam nowe staraczki. Trzymam kciuki :tak:

Ja sie obudzilam z takim bolem glowy.... i zastanawiam sie czy to nie przez to ze normlanie spie na jednej poduszcze a dzis na dwoch... po jednej tez troche boli ale nie az tak... chyba dzis wyprubuje spanie bez poduszki....

u nas pogoda tez nie taka... pada i pada....:angry:
 
Tak robisz z krwi, można ze skierowaniem i bez ( tylko wtedy płacisz) :) to zależy :) Ja też jeszcze nigdy nie miałam, niby @ ma przyjść dopiero 18, ale skoro mam wizytę umówioną na 14 to pomyślałam, że może wykorzystam okazję i zrobię badanie, bo lekarz na pewno będzie mnie pytał i jak coś to może zleci badanie krwi.

Ale ja i tak zrobię chyba test przed wizytą, bo od kilku dnia mam strasznie wrażliwe (.)(.) tylko je dotknę od razu stają na baczność. Nigdy tak nie miałam przed @. Owszem bolały, ale jako całość a nie tylko jeden punkt

Na_Ratunek wielkie dzięki, pozytywne fluidy na pewno się przydadzą :)
 
Ostatnia edycja:
Hej!

witam w wkeekend, szczególnie nowa koleżankę.:))

ja wczoraj miałam tez kiepski dzień. Tak jak Wy! Pogoda kiepska, nastrój smutny. Ale najgorsze to było to, ze ok.13-tej rozmawiałam z moja koleżanka. To taka moja wieloletnia koleżanka, nawet kiedyś ja przyjaciółka nazywalam. Jakoś tak pare lat temu sie zgralysmy, razem pracowaliśmy na rownoleglych stanowiskach, balowalysmy razem... No generalnie było super. Potem koleżanka awansowała i sie pochrzanilo. Chociaż i tak dość blisko jesteśmy razem. No i wyobraźcie sobie, ze w długi weekend w sobotę śniło mi sie, ze ona jest w ciazy.wczoraj wróciła z urlopu, więc pól żartem pól serio ja pytam, kiedy ma okres dostać, a onazaniemowila. Wczoraj test zrobiła rano dopiero, a ja juz tydzienwiedzialam.no wiedźma jestem:)) ale wiecie jak mi strasznie było przykro? Ja jej życzę jak najlepiej, ale my zawsze troche rywalizowalysmy, a teraz ona bez starania sie i bez ślubu jest w ciazy. A u nas ciagle nic...

Ale sie nie smucę, bo wczoraj cały dzień mnie jajniki nawalaly, aż do nocy. A sexik sie udał wieczoram, a więc czekam na bliźniaczki. :)) jakostroche w nie uwierzylam. A wiara czyni cuda. Dzisiaj ide do gina na 17- ta żeby sprawdzić,czypecherzyki pękły w końcu. Ale mniej mnie boli, tylko pobolewa, wiecobstawiam, ze w nocy jajka pękły, bo aż sie budzilam .

milego weekendu Kochane moje.

acha! I najważniejsze! Gratuluje kolejnej kreseczki na majowkach! Dziewczyny - wysyłać tutaj prosze specjalne fluidki dzieciowe dla pozostałych majowek! :)))
 
Agaawa Los na pewno i do Ciebie się w końcu uśmiechnie :tak: daj znać jak wrócisz od lekarza i napisz co powiedział :-D 3 mamy mocno &&& za Ciebie i Fasolkę/ki która/e na pewno się w końcu pojawi/wią ;-)

Weź mi nic nie mów o byciu wiedźmą, ja miałam w sumie z kilka takich sytuacji, które mi się "wyśniły" i później sprawdziły.
Od kilku dni mam jakieś dziwne sny i w ogóle, ale boję się, że to może mnie nakręcać, a staram się tego nie robić i podchodzić do tego na luzie, w sumie to dopiero początek tak więc trzeba dać sobie trochę czasu. Ale czasem jest trudno zatrzymać myśli zwłaszcza jak się leży w łóżku i zasypia.
 
Agaawa trzymamy z męzem za Ciebie kciuki ;)
sandra_best mi się znowu w nocy śniło że jestem w ciąży, chyba za często o tym myśle i może przez to.. eehh aby niepotrzebnie się nakręcam..
Ja właśnie zaczynam brać pierwszy dzień Duphaston (2X1 tabletka od 16-25 dc) i tak jakoś się dziwnie czuje. Boli mnie tak jak na okres i mam uczucie, że jestem bardziej mokra:sorry2:(sorry za opis), sutki mam strasznie wrażliwe, a to dopiero pierwszy dzień..
 
reklama
soniafka witaj wśród nas :) a jak się dowiedziałaś po fakcie ?



No mam na myśli to, że nie wiedziałam o tym, że jestem w ciąży. Co prawda tabletek nie biorę już jakieś 4 miesiące ale ich odstawienie nie było związane z tym, że myśleliśmy o dzidziusiu. Najzwyczajniej czułam, że mój organizm ma dość tych wszystkich hormonów którymi faszerowałam go od 7 lat. Staraliśmy się uważać żeby omijać dni płodne bo uważaliśmy "że to jeszcze nie czas". Mam co prawda 26 lat i to jakby nie było najlepsza pora ale dopiero od dwóch lat mieszkamy w Norwegii więc mieliśmy zamiar jeszcze poczekać. No a już po fakcie czyli po tym jak poroniłam zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nigdy nie ma odpowiedniej chwili. Zawsze za czymś się goni i na coś czeka. Stąd też nasza decyzja że rozpoczynamy starania. Póki co staram się żeby te nasze starania były bardziej spontaniczne bo nie zamierzam na razie jakoś nachalnie wypatrywać dni płodnych.... Czas pokaże :)
 
Do góry