reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Hej dziewczyny.
Kurde tak duzo piszecie ze ciezko mi was nadrobic :-(
Ale Katherinne mega sie ciesze z Twojej bety! Trzymam kciuki! Bedzie dobrze! Gratuluje! :-)

Milego dnia!!
 
reklama
Hej Dziewczyny ;-)

Katherina niech Twoja Fasolka ma się jak najlepiej i niech nam rośnie. Trzymam kciuki.

Trochę poczytałam sobie forum i powiem Wam, że dużo nowych rzeczy się dowiedziałam i troche strach mnie obleciał. Pierwsza ciąża była niespodzianką, więc ten okres planowania mnie minoł ( i chyba na całe szczęście). Teraz jest zupełnie inaczej. Myśle prawie cały czas o tym, staram się uważać na siebie, żeby wszystko było ok. Nawet zrezygnowałam z areobiku (został mi tylko aqua areobik i pływanie na basenie). A swoją drogą myślicie, że nie powinno się korzystać z zajęć areobiku, jak planuje się dziecko? Obawiam się, że jak długo nie będe korzystała z takich zajęć to moja kondycja na tym ucierpi :crazy:


Po za tym wyszukuje już w sobie wszelakich objawów ciąży :cool: i to mnie strasznie stresuje. Kurcze chciałabym mieć to już za sobą, ale wiem, że jestem dopiero na półmetku.
 
Patka, ja wlasniewczoraj pytałam gina o to samo - czy można ćwiczyć w okresie starań. To sie umiał, powiedział, ze wszystko można normalnie, ze na tym etapie jak ma sie zagniezdzic, to i tak sie uda. I śmiał sie, ze często dziewczyny pytają go, czy coś tam na początku nie wyleci - chociaż ja o to nie pytałam:))) więc nie ma żadnego powodu, żeby zmieniać jakoś styl życia. .... Fajny ten mój gin... Lubię go:)))

no ja juz do roboty wyjeżdżam, do klientów. Jajka moje jeszcze siedzą, bo je czuje:)) i tempka nisko, czyli ewidentne owulka dzisiaj bedzie:))

milego dnia dziewczynki!
 
Czesc dziewczyny.

Agaawa trzymam kciuki za owulke. A gin fajny :-D

U mnie chyba owulki nie bylo bo tempka spadla.... ale nie wiem czy to ten termometr czy naprawde spadla.... no coz... trzeba sie dalej starac.


Zmykam do lekarza

Milego dnia

Edit: jednak tempka nie spadla ja zmierzylam godzine za szybko i wdodatku zle -_-
 
Ostatnia edycja:
Witajcie drogie Panie.
Gratuluje Katherinn!! Też już bym chciała fasolinke :tak:. Mam nadzieję, że maj okaże się dla nas wszystkich najszczęśliwszym miesiącem w roku. Ja niestety bazuję tylko na obserwacji szyjki i śluzu tempki mi się jakoś nie chce mierzyć leniwa jakaś jestem. U mnie dzisiaj 10dc rano, ale co zauważyłam śluzu rano było dużo ale biały można byłoby go porównać do jogurtu z pojedynczymi grudkami. Teraz korzystałam z wc i widzę, a tam śluz książkowy przeźroczysty, ciągnący się na kilka cm między palcami. Szyjka uniesiona wysoko jakby bardziej rozpulchniona miękka (przynajmniej tak mi się wydaje bo obserwuje ją 2 cykl). Czy to jest możliwe, że wcześniej będę miała owulkę ? :biggrin2: Muszę męża zaatakować jak wróci z pracy :) i jutro powtórka. He he, ale byłabym szczęśliwa jakby nam się udało.
 
Katherinne gratulacje !!

Czy to jest możliwe, że wcześniej będę miała owulkę ? :biggrin2: Muszę męża zaatakować jak wróci z pracy :) i jutro powtórka. He he, ale byłabym szczęśliwa jakby nam się udało.

Kochana wszystko jest możliwe, organizm ludzki czasami potrafi płatać niezłe figle, więc mężusia za rączkę i do sypialni ;) niech działa ;) ja dzisiaj mojego też zaciągne, bo też mam dni płodne ;)
A tak wogóle to dzisiaj całą noc mi się śniło, że jestem w ciąży, że jestem szczęśliwa, że opiekuje się maleństwem ;) cudowny sen ;)
 
ja jestem zla... moj stary termometr nagle dziala :angry:.... owulki chyba nie bylo jeszcze bo za malo tempka wzrosla... no coz...
Spytam dzis lekarza bo ide.... eh pomalu mam dosc mierzenia tego wszystkiego...
 
A tak wogóle to dzisiaj całą noc mi się śniło, że jestem w ciąży, że jestem szczęśliwa, że opiekuje się maleństwem ;) cudowny sen ;)[/QUOTE]


Fajny sen. Oby był proroczy. Ja od momentu podjęcia decyzji o drugim dziecku na każdym kroku widzę kobitki w ciąży, a wczoraj to już było przesadnie bo pojechałam na zakupy i widziałam ich chyba z 10 kurcze. He he he może to jakiś znak he he he.
 
ja jestem zla... moj stary termometr nagle dziala :angry:.... owulki chyba nie bylo jeszcze bo za malo tempka wzrosla... no coz...
Spytam dzis lekarza bo ide.... eh pomalu mam dosc mierzenia tego wszystkiego...

o kurka.. dlatego ja nie chcialam się bawić w mierzenie temperatury, sprawdzanie śluzu itp. nawet nie wiem czy dobrze potrafiłabym zinterpretować wynik. Pamiętam jak w poradni przedmałżeńskiej kazali nam zrobić taki wykres. Powiedziałam że tabletki biorę (co było prawdą) i nie musiałam robić ;)
 
reklama
Dzień dobry Moje Kochane:)

Ależ od rana jestem padnięta....właśnie skończyłam koszenie trawnika...wczoraj kosilam do samiuśkiego wieczora skarpy....wrrrr....jak ja ich nienawidzę.....prawie 3 metrowa skarpa pod kątem jakichś 40 stopni...wrrrr....wszystko mnie boli...ręce...nogi...



Agaawa

Ja też mam fajnego gina...póki co mnie nie zawiódł...Twoje Jajeczka niech czekają na dzielne żołnierzyki :) oj...już nie mogę się doczekać kiedy będziesz testować:) oczywiście trzymam &&&&&


Ewka358

Wszystko możliwe, że to owulka:) i oczywiście obyście ten czas wykorzystali bardzo owocnie:)

Doska1

A może to był tzw "proroczy sen"?? Czego oczywiście życzę Ci z całego serca:)....ja akurat wierzę w potęgę snu....jak coś jest na rzeczy zawsze sen się potwierdza:)

Na_Ratunek

Kochana nie stresuj się termometrem...bo to tylko urządzenie które może zawieść....ale wierzę Ci że można się wkurzyć....ważne żebyś nie straciła przez to dobrego nastroju....no bo przecież WIWAT MAJ!!!:)






 
Do góry