reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

reklama
Zaraz mnie któraś w pupsko kopnie, że jak zwykle się pospieszyłam i pognało mnie dzisiaj na betę. 26 dzień cyklu, beta w wysokości 11,7 mIU/ml przy normie 3/4 tydzień 9-130. Zagnieżdżaj się, Kijanko, zagnieżdżaj.



KOCHANA Gratulacje!!!!!!!!! I trzymam kciuki, żeby betak rosla i rosła!!!!! I poproszę Twoich fluidków....bo mnie jakoś dół lapie!!!! CUDOWNIE NAM SIĘ MAJ ROZPOCZĄŁ:*







 
Katherinne! Kochana udało sie! Teraz wszystke tutaj trzymamy za Ciebie i Twoja kijankę wielkie kciuki! &&&& myśl tylko pozytywnie, bo od tego dużo zależy!

dominisia - ja mam dziwne wrażenie, ze Tobie sie udało, zobaczysz, ciocia czarownica Ci to mówi!

Anisen! Piękna beta! Gratulacje!

Delewarre, trzymam za Ciebie kciuki, jak były staranka aktywne, to wszystko jest możliwe! &&&&

a ja byłam rano u gina - sa dalej dwa pęchole! 19 i 21 mm. Podejrzewam, ze piękna jutro, bo coś po tym CLO wolniej rosną. Więc mezulek ma przyjechać w pt i po południu juz do dzieła! Gin powiedział, ze szansa jest. W sobotę mam sie z nim umówić na oglądanie, czy pękły czy nie i kiedy mniej wiecej. Także jakaś szansa jest. Troche pozytywem u mnie zawiało. :-D

I czekam na pana od pianina, a on nie przyjeżdża! Buuuuu!

Milej burzy Wam życzę!
 
Agaawa u nas na burzę się nie zanosi na razie. Niebo ładne,słońce świeci.

Tygryseczek test na zdjęciu raczej negatywny, ale podziałać nie zaszkodzi przecież :-p:happy2:

Katherinne Tobie już gratulowałam na CPP, ale i tutaj jeszcze raz gratuluję :-) Trzymam &&&&& za ładny przyrost bety.
 
Przez to wszystko nie zrobiłam nawet połowy zaplanowanych rzeczy, mąż zaraz wróci i nie będzie zachwycony. Zastanawiam się, czy mu mówić, ale chyba nie dam rady nie powiedzieć. A przy odbiorze wyników musiałam usiąść. I się oczywiście popłakałam, a jakże. Ludzie przechodzili i udawali, że mnie nie zauważają, pewnie myśleli, że coś złego się stało :D
 
Katherine gratuluje!

Odebralam kotka... wyglada normlanie i nawet normlanie sie zachowuje... chodzi i wacha... ale obrazony jest.

A ja mam cycki ze skaly :baffled: twarde i mam wrazenie ze mi rozsadzi.... nigdy tak nie mialam
 
Na_ratunek Tobie tez wiedźma dobrze wróży:)) &&&&& coś mi tutaj pachnie:)))

pan od pianina przyjechał, zabrał środek do wymiany elementów, we wtorekpierwsza tura dostarajania. Ale fajnie, juz sie nie mogę doczekać. Będę nękać sąsiadów. Hihi:szok:
 
reklama
Do góry