reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

reklama
Na_ratunek - może tak masz, ze od razu czujesz? Kto wie? &&&&

ja czuje jajniory strasznie, bolą jak głupie. Ale to dobrze, bo jeszcze jajka nie pękły, czekają na męża:)) znowu mam nadzieje i ... Ciagle mam przeczucie, ze bedą bliźniaki. Oby sie to w końcu sprawdziło! Ale jednym skarbkiem tez bym sie baaaaaardzo cieszyła!

Co do seksowania codziennie, czy co 2 dni, to zdania sa podzielone. Podobno codziennie to większa pewność, ze sie wstrzelilscie w dobry moment, ale za to plemniki słabsze; a jak co dwa dni - plemniki mocniejsze, bardziej zywotne, ale troche mniejsza szansa na perfekcyjnie wstrzelenie sie... Ja z przyczyn oczywistych nawet rzadziej niż co 2 dni, więc... Pozostaje mi nadzieja, ze same mocne żołnierze sie wychoduja:)))
 
Agaawa kochana Dziewczyno DZIĘKUJĘ, za Twój optymizm:) i jednocześnie zazdroszczę umiejętności grania i posiadania pianina:) Ja zawsze chciałam grać...ale rodzicow nie było stać na naukę;/ ale czym mogę się pochwalić, to tym, że mogę wszystko zagrać co wpadnie mi w ucho:) gram ze słuchu ale tylko jedna reką:)
No i Kochana pęcherzyki u Ciebie dzielnie czekają:) więc teraz Mężowinka podbierz tak, żeby myślał tylko o przytulankach z Tobą:) Oczywiście Ściskam Mocno:*

Oby Twoje dobre slowa się spełniły:)


Katherinne teraz tylko mocno mocno mocno uważaj na siebie i na Waszą Fasolinkę:) Ale się cieszę:) A pamiętam, jak niedawno mówiłaś, że przez tę przeprowadzkę to czasu na tulanka nie ma...bo oboje padnięci jesteście!!! Cudnie Słonko:*

Na_Ratunek cycuszki ze skały są dobrym znakiem....więc razem z Agaawą czarujemy...hokus pokus abrakadabra...żeby zwiastowało Mały Cud!!!:)







 
Katherine gratuluję :-) Dbaj teraz ładnie o siebie i fasolinkę :-)

Elmo2 nie dziękuję ;-) No to trzymam kciuki za twoja @, końcu razem miałyśmy testować :tak:

Waiting4beans
super, że się dopisałaś i mam nadzieje, że następne Kobietki też szybciutko się dopiszą :tak:




06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne - beta 09.05 = 11,7
15.05 - Delewarre
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
25.05 - Tygryseczek
26.05-27.05 Na_Ratunek
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
 
ja czuje jajniory strasznie, bolą jak głupie. Ale to dobrze, bo jeszcze jajka nie pękły, czekają na męża:)) znowu mam nadzieje

Agaawa mnie też jajniory bolą. powariowały. Jutro zgodnie z planem teoretycznie owulacja ma być ale moje jajeczka też muszą poczekać do soboty aż mąż wróci. mam nadzieje ze owulka sie opozni albo jajeczko się będzie ociagało i mąż zdąży strzelić w 10. Nadzieje mam. Jak kochamy się przez cały okres płodny to nie wychodzi to może jak spróbujemy raz a konkretnie dzień po owulacji to się uda:baffled:
 
Agaawa mnie też jajniory bolą. powariowały. Jutro zgodnie z planem teoretycznie owulacja ma być ale moje jajeczka też muszą poczekać do soboty aż mąż wróci. mam nadzieje ze owulka sie opozni albo jajeczko się będzie ociagało i mąż zdąży strzelić w 10. Nadzieje mam. Jak kochamy się przez cały okres płodny to nie wychodzi to może jak spróbujemy raz a konkretnie dzień po owulacji to się uda:baffled:

No właśnie, jeden złoty strzał! Podobno tak łatwo sie wpadkę zalicza! To my obie w tym cyklu musimy sie pozytywnie nastawiac i wierzyć, bo dzień po dniu jesteśmy i jedziemy na tym samym wózku:))

Dominisiu, Słonko Ty moje, jakoś tak wierze w Ciebie. Obym wykrakala:)))
 
Katherine, cudownie, gratuluję :-):-):-) Tylko uważać mi tu teraz na siebie :tak:

U mnie to wątpię, żeby coś w tym cyklu wyszło, jakoś tak "nieciążowo" się czuję, może z przyzwyczajenia :sorry:

Umyłam wczoraj 5,5 okna, reszta na dzisiaj - czyli 7,5. Dzisiaj muszę wcześniej zacząć, bo wczoraj to już ciemno się robiło jak kończyłam.
 
reklama
No, jedno jest pewne: do zaplodnienia doszlo. Staram sie jednak jakos rozsadnie z ta radoscia, bo beta 11,7 to jeszcze baaaaardzo nisko i wiele rzeczy moze sie wydarzyc.

z gitara tez mialam slomiany zapal. Strasznie chcialam, strasznie mi sie podobal dzwiek, ale bol paluchow byl dla mnie nie do przejscia :D
 
Do góry