reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Agaawa no coz... nie wiem co powiedziec... moze jednak sie uda?

Delewarre nawet jakby na mnie sam prezydent patrzyl czy 4 pokolenia wstecz to tak bym uciekla :-D nienawidze detystow :-D


Ale jestem zla na ten termometr.... wiem ze bylo 0.6 albo 00.7 tyko teraz 36.6 czy 37.6? grrrr...... ale nawet jesli 36.6 to owulka byla :-D

Lece do weta


Edit: Musialam kupic nowy termometr :angry: w calym miescie nie mieli takich malych baterii.... ale kupilam taki sam...

06.05 - Anna2101 - test pozytywny!:))
14.05 - Katherinne
15.05 - Delewarre
18.05 - Sandra_best
21.05 - Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
25.05 - Tygryseczek
26.05-27.05 Na_Ratunek
03.06 - Neta81
03.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Dziewczynki:)

Delewarre gratulacje bycia odważnym...ja bym zwiała:)...zresztą kiedyś naprawdę zwiałam...i potem musiałam dentyste zmienić bo ze wstydu pojawić u starego sie nie mogłam:)

Agaawa Kochana nie smuć się i nie denerwuj...będzie dobrze zobaczysz....a mężowi może rzeczywiście coś wypadło...jak to mówią "nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło" :)


Na_Ratunek no tak...złośliwość rzeczy martwych....mam nadzieję, że czas owulki wykorzystaliście maksymalnie:)



A ja dziś od rana kiepsko się czuję....chce mi się spać...mama obudziła mnie o 8...wrrr.....a jeszcze wcześniej mój Mały Urwis...bo dziś teściówka brała go na cały dzień do siebie...zawsze w tygodniu zawozimy go tam na cały dzień....jak pracowalam byl u niej co drugi dzień i był zachwycony...teściowie też...teraz skoro jestem w domku, uzgodniliśmy z nimi, że mały będzie raz w tygodniu:) więc o 7 miałam mega pobudkę....potem zasnęłam no i mama przyszła....cały dzień dla siebie:)...poza tym ćmi mnie podbrzusze...dziś 19 dzien cyklu...20 maja mam dostać @....zobaczymy co będzie....choć czuję, że niestety mimo intensywnych staranek ten miesiąc będzie stracony....








 
Dominisia no wczoraj jednak staranek nie bylo bo tak mnie mdlilo ze myslalam ze zejde z tego swiata :angry: ale byly dzien przed i dzis mam zamiar jeszcze.... Ale mysle ze owu juz byla bo nie boli mnie juz jajnik.... no coz zobaczymy jak jutro z ta tempka.... oby dzien mi szybko zlecial bo zla jestem strasznie

Czemu myslisz ze stratny? Trzeba miec nadzieje :-D
 
Witam babeczki.
Wpadam zyczyc milego dnia!
Agawa glowa do góry. Moze pechole jeszcze nie pekly bo czekaja na meza na weekend ;-) daj znac co u gina.
Moniqa widze ze nowy cykl zaczety, super, powodzenia. Ja nadal czekam na @.
Dominisia nastawiaj sie pozytywnie!

Pozdrawiam wszystkich!
 
Och Dziewczyny..!!

Czemu stratny?? Nie wiem...jakoś tak mi sie wydaje....że też nie mogę mieć cyklów 26 dniowych a muszę mieć 30..wrrr...wiecie jak nie myślałam o dzidziusiu to wcale mi to nie przeszkadzało...a teraz...ehh..

Elmo...chyba rzeczywiście niewyspanie daje w kość...i przez to takie smutne myśli po głowie chodzą....






 
Dominisia ja dwa lata temu mialam cykle 52-68 dni :-D potem bralam tabletki rok i teraz mam 28 max 30 dni... i sie ciesze :-D ale ten chyba krotszy bedzie tak mi sie wydaje...


Elmo to trzymamy kciuki za @ w weekend :-D

Moniqaa kciuki za nowy cykl
 
Ja pierdziele. Ale mam dzisiaj hustawke nastrojow. Rano czulam sie strasznie. Wstalam dopiero o 9, o 7 jak budzik dzwonil uznalam, ze mam w nosie swiat. Potem po wstaniu bylam jakas depresyjna. Niby sloneczko, a ja z gula w gardle. A teraz nagle jestem w skowronkach, tak bez powodu. Tu ktos zadzwonil i powiedzial, ze cos pozytywnego sie wydarzylo w jego zyciu, tam kaczke spotkalam na spacerze i juz mi wesolo. Z jednego ekstremum na drugie. My, kobiety, jestesmy dziwne.
 
Zaraz mnie któraś w pupsko kopnie, że jak zwykle się pospieszyłam i pognało mnie dzisiaj na betę. 26 dzień cyklu, beta w wysokości 11,7 mIU/ml przy normie 3/4 tydzień 9-130. Zagnieżdżaj się, Kijanko, zagnieżdżaj.
 
Nie jesteśmy dziwne a specyficzne ;-);-)

Ale dziś gorąco. Kupiłam paczkę lodów zamierzam niczym bridget jones w rozciągnietych dresach pochłonąć calutkie opakowanie. Może chociaż na chwilę kalorie poprawią mi humor :-D
Kupiłam dziś też na sobotnią romantyczna kolację steki z rekina :baffled: brzmi dziwnie, ciekawe jak rekin smakuje:-D
 
reklama
Do góry