reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Moje dwa ostatnie testy (wczorajszy bobo i dzisiejszy bobo - płytkowy) to jakaś porażka. Dzisiejszy po ok godzinie od zrobienia zżółkł pisze:
Mi tak się stało że zżółkł ale to moja wina bo zostawiłam go na... parapecie :( i to reakcja ze słońcem była. Wiecie że ja też mam takie wrażenie że te testy to do d... są! W ubiegłym cyklu zrobiłam 2 ciążowe i na każdym po kilku godzinach dopatrzyłam się 2 kreski, wiem że nie powinno się testów trzymać dłużej niż 10 min ale ja 4 lata temu też zostawiałam sobie "na pamiątkę" i nic się takiego nie działo! Obawiam się że już przez neta nie zamówię, wolę przepłacać w aptece niż robić sobie zwodnicze nadzieje tym szajsem za 1zł! A swoją drogą czytałam na innym forum (bo tak się ucieszyłam tym cieniem 2 kreski że od razu szukałam w necie potwierdzenia że to TO) że dziewczyny robiły z Allegrowymi testami doświadczenie samą wodą, i po kilku godzinach II też wychodziła!!!!!!! szok!
 
reklama
Doska, test z krwi zrobię, jeśli jakiś chociaż bladzioch wyskoczy... Póki co mam jeszcze kilka dni "spokojnego" czekania na @. Kupiony już mam inny test, w niedzielę spróbuję... w pierwszej ciąży w dzień ojca miałam pierwsze usg...
A Twoja @ się rozkręciła? Wiem, że miesiąc przerwy nie nastraja optymistycznie, ale pomyśl za to, jak uderzycie po miesięcznej przerwie... to hulaj dusza, piekła nie ma :tak: Będzie dzidziuś jak nic! :-)

Ulika, mój leżał na stole, więc słońce raczej go nie dopadło. Zresztą, wkurzył mnie i skończył w śmieciach ;-) Ale numer niezły z tą wodą :szok: Ja testuję tylko aptecznymi. Dziwnym trafem w żadnej aptece nie ma mojego ulubionego testu - Quick View. Dzisiaj eMek kupił Quixx...

Karola, pod koniec sierpnia bierzmy ślub, we wrześniu zaplanowana wycieczka. Gdyby się okazało, że teraz się udało, to byśmy musieli zmienić miejsce docelowe i w sumie nawet taka opcja nas nie przerażała... ale doszliśmy do wniosku, że od września (wycieczki) zaczniemy starania, a teraz ten czas do ślubu odpuścimy.
 
Ostatnia edycja:
babygg moja @ bardzo skąpa, właściwie to raczej plamienie, czekam aż się rozkręci. dziewczyny jak dokładnie wygląda plamienie owulacyjne ? czy to tylko sluz jest przebarwiony czy to jest raczej baaardzo skąpy okres trwający jeden dzień ?? a myślałam że dzidzia zrobi nam niespodziankę na rocznicę..

niedawno byłam w kibelku i na papierze zobaczyłam, w sumie nie wiem jak to opisać, takie gęste skrzepy krwi. mocno ciemne, takie jakby pomarszczone "cuś" szczerze nigdy czegoś takiego u siebie nie widzialam..
 
Ostatnia edycja:
Ulika dzięki za informacje:-) reszta dziewczyn: mi sie udało to i Wam sie uda! Ja mam PCO i lekarz mi mówił że będzie ciężko ale nie poddałam sie choc na początku miałam dołka. Ale teraz mam w sobie moją fasolke którą bardzo kocham:-)
 
Dziewczyny rano robie jeszcze raz test ciążowy, mój okres to jedno-dniowe plamienie, dzisiaj już nic kompletnie nie miałam. Jak jedna z dziewczyn zasugerowała, może to krwawienie implantacyjne, musze to sprawdzić :-)tak więc ciekawe co wyjdzie.
 
reklama
Dośka trzymam kciuki! Daj znać jak będziesz wiedziała ja Ci życzę II kreseczek. Jeśli to 1 dzień to napewno nie @, czesem takie plamienia w terminie spodziewanej @ utrzymują się w pierszych miesiącach ciąży dlatego czasem słyszy się o kobietach które nie wiedziały że są aż np do 4 msc. Plamienie to zazwyszaj różni się od @ krótszym czasem trwania i kolorem - nie jest to krwawienie typowe. Ekspertka jestem bo moja mama tak miała do 4 msc właśnie będąc ze mną w ciąży :) Więc życzę SPOKOJNEJ nocy i dobrego wyniku jutro! Dobranoc!
 
Do góry