reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Doska1 przykro mi, ale nie załamuj się...
Na kwietniówkach jest Kobietka co ma testy negatywne, a betę ponad tysiąc, tak więc jak widać nie zawsze testy pokazują to co oczywiste ;-)

Mój przypadek... Testy zrobione dzisiaj rano, z tej samej próbki moczu, o tej samej czułości:
Zobacz załącznik 568096
Ten powyżej to test z allegro, ten poniżej to sklepowy Pepiono.
Ja przyjmuję, że allegro jest beeee.... i dzisiaj będę się cieszyć :tak: (mam nadzieję, że jutro także)
 
reklama
Moniqaa, cudne kreseczki!!! Gratuluje i cieszę się razem z Tobą =) Doska, glowa do góry! Póki nie ma @, walczymy! Ja dla pewności dzisiaj powtórzę test. Wylądowałam wc po wypiciu kawy. Nic sobie nie wkręcam, bo cykl spisałam na straty... Albo się czymś strułam albo hormony przed @ robią psikusa.
 
Dziewczyny, proszę o ocenę albo kubeł zimnej wody... Czy my mamy halucynacje?
2013-06-25 11.55.38.jpg2013-06-25 11.55.53.jpg
 

Załączniki

  • 2013-06-25 11.55.38.jpg
    2013-06-25 11.55.38.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 67
  • 2013-06-25 11.55.53.jpg
    2013-06-25 11.55.53.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 76
Wow to ja też bym myślała, że cykl na straty skoro to już 32 dc. Widocznie zagnieżdżenie było troszkę później :tak:Ale masz fajną niespodziankę :happy2: To teraz możesz betkę zrobić i będziesz wiedzieć co i jak :-)
 
Babygg gratuluję!
Ja tam też widzę drugą krechę :tak:


Normalnie szczęśliwy ten dzień :tak: To już któryś z kolei II test od rana :-) Oby tak dalej :tak:
Ja dzisiaj z wynikiem 1 do 1, powtórzę jeszcze raz jakimś innym testem, ale mam nadzieję, że jednak ten test z II kreskami jest prawidłowy, a ten z allegro jest bee...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Monika, na pewno! NIGDY żaden test nie wyszedł mi pozytywny, gdy ciąży nie było. Więc... lecisz na betę razem ze mną? ;-)

Neta, dzisiaj planowo miała przyjść @, właśnie w 32 dc. Takie mam cykle ;-)

A jeszcze w niedzielę robiłam, 12dpo i negatyw był.
 
Do góry