reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Mrowkaa będzie dobrze poczekaj troszkę...albo zrób betę i wszystko się wyjaśni...ja oczywiście cały czas wierzę w Fasolinkę:) i ściskam za Nią kciuki:)




A ja dzisiaj po raz kolejny nie utrzymalam śniadania....modły nad kibelkiem odprawione i cały czas mi niedobrze...w pierwszej ciąży mnie tylko mdliło a teraz jeszcze wymioty...:szok:
 
reklama
Małkus-no to nie ma żartów...może po prostu weź parę dni wolnego albo poproś lekarza o L4...

No własnie myślę, że może trochę przewrażliwiona jestem...
urlop odpada bo nie dostanę ;-)
mówic o ciąży nie chcę bo jeszcze nie byłam u lekarza więc też odpada...zostaje mi się pomęczyć troszkę.
No ale co ma być to będzie...postaram się nei wpadać w paranoję:-)

A Ty powtórz test za 2 dni z porannego moczu...musi wyjść pozytywny (tak myślę;)) trzymam kciuki!!!
 
sDominisia- nie sądziłam że przyjdzie w moim życiu taki moment że będę pragnęła poczuć poranne mdłości-więc ja tam troszkę Ci zazdroszczę;) Nadzieja mnie nie opuszcza i też wierzę,że może jednak Ktoś tam jest. Czuję się inaczej niż zwykle (chociaż to też może efekt Placebo),moje piersi wyglądają inaczej...mam dziwny posmak w ustach i czasem trochę mi nie dobrze(ale bez wymiotów,tak tylko delikatnie mnie mdli i wcale nie rano)...zobaczymy. Może rzeczywiście trzeba zrobic badanie krwi. Dam sobie jeszcze dwa dni
 
dominisia875 w którym Ty jesteś tygodniu, że masz takie mdłości?? No bo ja jeszcze nie odczuwam i ciekawi mnie kiedy ewentualnie moge się spodziewać??:-)chociarz wiem, że to kwestia indywidualna;-)
 
dominisia875 w którym Ty jesteś tygodniu, że masz takie mdłości?? No bo ja jeszcze nie odczuwam i ciekawi mnie kiedy ewentualnie moge się spodziewać??:-)chociarz wiem, że to kwestia indywidualna;-)



Wg moich obliczeń jestem w 6 tyg i 1 dniu ciąży...w zeszłym tyg było mi niedobrze a teraz doszły i wymioty...ale każda ciąża jest inna o czym sama się przekonuję bo w pierwszej ciąży były same mdłości bez wymiotów i też mniej więcej w swoim czasie. Ty możesz mieć zupełnie inaczej albo podobnie....ile kobiet w ciąży tyle różnych przebiegow ciąż:)
 
Ja w 1 ciąży miałam jakości od ok 8 tygodnia,teraz mam 6 tydzień i na razie ok. Ale to nic przyjemnego jak wszystko Ci śmierdzi. Wchodziłam do sklepu,omijalam mięsny i brałam cole i chipsy bo tylko to mogłam zjeść. Przyznam, że tylko cola pomagała,żadne migdały nic nie działało...teraz czuje się ciągle glodna,wczoraj zasnąć nie mogłam z głodu :-)
 
Ja w 1 ciąży miałam jakości od ok 8 tygodnia,teraz mam 6 tydzień i na razie ok. Ale to nic przyjemnego jak wszystko Ci śmierdzi. Wchodziłam do sklepu,omijalam mięsny i brałam cole i chipsy bo tylko to mogłam zjeść. Przyznam, że tylko cola pomagała,żadne migdały nic nie działało...teraz czuje się ciągle glodna,wczoraj zasnąć nie mogłam z głodu :-)

Kurczę ja tez się czuję cały czas głodna! Non stop, a najbardziej mnie ciągnie na śledziki marynowane...mniam:-)

dominisia875 no to Ci nei zazdroszczę tego wymiotowania chociarz małe mdłości by mi się przydały-mniej bym jadła :D:D
 
Cześć dziewczynki. Widzę, że same dobre wiadomości po weekendzie. Bardzo się cieszę kobitki, że coraz więcej ciężarówek :-). Ja w pierwszej ciąży to pochłaniałam grzybki w occie, tak mi smakowały, że teściowa nie nadążała z produkcją he he he. Ja nie miałam żadnych mdłości żadnych. W ogóle nie odczuwałam, że byłam w ciąży.


U mnie dziś 12dc żółta lampka się zapaliła na ovufriendzie :-( temperatura skacze jak szalona nie wiem co się z nią dzieje :( już mi różne myśli do głowy przychodzą. Sądzę, że mam cykl bezowulacyjny, ale mąż rozbudził moją nadzieję stwierdził wczoraj: '' dziś taki niepewny dzień więc trzeba poprawić" he he he. Twierdzi, że wie kiedy mam dni płodne i że taki ponoć był. Poczekamy zobaczymy. Ja się jakoś nie nakręcam w tym miesiącu bo nie ma sensu, co ma być to będzie. Czekam cierpliwie na małpiszona.
 
reklama
Do góry