reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

reklama
asicka3 gratulacje!!!

Agaawa ja też luteine biorę tylko dopochwową 2x1. Betka Ci rośnie więc będzie OK!
;-) Jestem ciekawa mojej, umrę z ciekawości do następnego poniedziałku!
 
Hej Dziewczynki:)

Gratulacje Asicka3 Pięknie!!!!:) trzymam &&&& !!!!!

Agaawa no to super:) witaj w klubie Mamusiu:) cieszmy się, że jest wszystko ok...:)


Ja również po wizycie:) wszystko ok:) Mój Mały Cud ma 0.28 cm :) pikające serduszko:) ogólnie wszystko pięknie, ładnie:) Karta ciąży założona:)...termin wyszedł tak jak się spodziewalam na 28 stycznia...wg.usg i om identycznie:) kolejna wizyta 8 lipca:)
 
Ja również po wizycie:) wszystko ok:) Mój Mały Cud ma 0.28 cm :) pikające serduszko:) ogólnie wszystko pięknie, ładnie:) Karta ciąży założona:)...termin wyszedł tak jak się spodziewalam na 28 stycznia...wg.usg i om identycznie:) kolejna wizyta 8 lipca:)

No to super!! Cieszę się tym wszystkim jakbym sama właśnie była na wizycie:D
No to teraz suwaczek piękny proszę dodać :):)
 
asicka3, ni_kusia GRATULACJE!!!:-):-)

dominisia Bardzo sie ciesze, ze wszystko dobrze. Oby tak dalej!:-)

ni_kusia A Ty nie mialas wczesniej jakis plamien? Cos mi sie chyba obilo o oczy. Pytam, bo teraz ta moja @ to ogolnie nie jak moja. To bardziej plamienia niz @, zawsze na poczatku mialam dosc obfita a teraz dziwnie, w sobote rozowiutkie plamienia, wczoraj troszke mocniej dzis znowu plamienia, a czasami to nawet nic. Moze sie jeszcze rozkreci, bo podbrzusze czasami pobolewa, wiec moze faktycznie @szon sie dopiero rozkreca.

Za reszte dziewczyn trzymam mocno, mocno kciuki:tak::tak:
 
delewarre no to świetnie że wszystko OK:) Śliczna fasolinka

Dziewczyny pomóżcie, mam kolejnego stresa do kolekcji...od dzisiaj czuję pieczenie w pochwie i zastanawiam się czy dalej brać luteinę dopochwowo czy może przeżucić się na razie na podjęzykową?? miała któraś taką sytuację, sa jakieś maści bez recepty?? bo kurcze wcześniej do lekarza nie mam szans sie dostać
:oo2:
 
teraz ta moja @ to ogolnie nie jak moja. To bardziej plamienia niz @, zawsze na poczatku mialam dosc obfita a teraz dziwnie, w sobote rozowiutkie plamienia, wczoraj troszke mocniej dzis znowu plamienia, a czasami to nawet nic.

mycha ja w co drugim cyklu mam plamienia zamiast normalnej @ a spowodowane jest to cyklem bezowulacyjnym, endometrium jest cieniutkie i nie ma się potem co złuszczać dlatego @ nie jest normalna.

owulacje masz normalnie w każdym cyklu?

delewarre ale śliczna fasolka!!! zaraź mnie ciążowymi fluidkami, też taką chcę!

małkus nie pomogę, Luteinę brałam podjęzykową ale na wywołanie @ :sorry:
 
ni_kusia A Ty nie mialas wczesniej jakis plamien? Cos mi sie chyba obilo o oczy. Pytam, bo teraz ta moja @ to ogolnie nie jak moja. To bardziej plamienia niz @, zawsze na poczatku mialam dosc obfita a teraz dziwnie, w sobote rozowiutkie plamienia, wczoraj troszke mocniej dzis znowu plamienia, a czasami to nawet nic. Moze sie jeszcze rozkreci, bo podbrzusze czasami pobolewa, wiec moze faktycznie @szon sie dopiero rozkreca.
Ja miałam zawsze z 4 dni plamień tak normalnie i potem dwa dni właściwego okresu. Teraz dostałam takich lekko brudzeń bym powiedziała, bo to nie plamienia i po 3dniach mowię, ze coś ciągle nie tak..I faktycznie było to na fasolinkę.
Teraz mnie pobolewa podbrzusze jak na @. Więc nie chcę nic mówić, ale Ty też możesz mieć fasolinkę ;) A co z Twoim testem??
 
reklama
Do góry