reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Moniqa, Małkus dzięki za odpowiedzi. Ja też się w sumie sama zastanawiałam dlaczego mam taką wysoką temperaturę na początku cyklu. Mierzę tempkę o 6.20-6.30 (termometr mam już dzień wcześniej przygotowany)nie wiem czy wiercenie się w łóżku ma jakieś znaczenie? Chora nie jestem, a temperatura w pierwszej fazie powinna być chyba niższa prawda?

Kurczę teraz się zestresowałam.
 
reklama
Wreszcie w domku...padnięta...wykończona i za przeproszeniem "nażarta"....pierozki przepyszne...mix szpinakowy...Mój ulubiony:)...teraz chyba pozostaje zrobić "nyny"...:) Udanej reszty dnia:)
 
ewka358 Nie masz się czym stresować;) mi zanim wychodziły czytelne wykresy mineły 2 cykle przynajmniej, weszłam we wprawę i teraz mam pewność że zawsze tak samo mierzę. Pierwsza faza cyklu powinna być niższych temperatur, druga po owulacji-wyższych temperatur (zerknij na mój wykres) z tym, że jeżeli wcześniej nie robiłaś to nie wiesz jakie u Ciebie są te "wysokie" a jakie "niskie", każda kobieta ma inaczej:-)

ja jestem niskotemperaturowa-dla mnie 36,6-36,7 to są wysokie temperatury a dla większości dziewczyn te temperatury to niskie;-)
 
Dla mnie 36,6 to już bardzo wysoka temp. :-D


Kobietki na koniec dnia odkopałam naszą listę :happy2:
Ni_kusia, Tygryseczek, Mycha co tam u Was?
Ja czuję, że u mnie cykl będzie krótszy niż 28 dni, ale zostawiam datę jak jest.
Boję się iść spać by rano nie zobaczyć na termometrze 36.10 co oznacza tylko jedno - @ :crazy:



|| Anna2101 , Katherinne , Delewarre , Dominisia875 , Małkus , Colormania , Agaawa
28.05 - Ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358

20.06 - Waiting4beans
30.06 - Tygryseczek
 
Moniquaa, jak bedziesz u lekarza, wez taki przykladowy wykresik i pokaz, bo jesli Ci tak temperatura spada stopniowo przed okresem (a wspominalas wczesniej cos o tym) to moze masz jakis klopot z progesteronem? Nie wiem, moze u niektorych dziewczyb tak po prostu jest i to jest normalne, az tak sie nie znam, ale spytac pewnie nie zaszkodzi. Neta, a jak u Ciebie? Moze by tak zatestowac w dzien dziecka? (kusiciel)
 
Moniquaa, jak bedziesz u lekarza, wez taki przykladowy wykresik i pokaz, bo jesli Ci tak temperatura spada stopniowo przed okresem (a wspominalas wczesniej cos o tym) to moze masz jakis klopot z progesteronem? Nie wiem, moze u niektorych dziewczyb tak po prostu jest i to jest normalne, az tak sie nie znam, ale spytac pewnie nie zaszkodzi. Neta, a jak u Ciebie? Moze by tak zatestowac w dzien dziecka? (kusiciel)

Katherinne, ja tez tak miałam, ze jakie 3-4 dni przed @ spadała stopniowo temperatura. Podobno to właśnie tak ma być. Ale spytać nie zaszkodzi, pewnie.

Pogoda straszna, my jedziemy do znajomych na weekend. Picie bedzie, więc sie raczej dowiedzą, ze bedą wujkami:)) także życzę Wam cudownego weekendu i do zobaczenia w niedziele wieczorem. Buziaki:))
 
Agaawa, mowie, ze moze byc normalne, ja sie po prostu naogladalam wykresow z serii 'sinusoida, sinusoida, spadek, okres'.

Neta, bol brzucha o niczym nie swiadczy. Moze rownie dobrze ciaze oznaczac.

Wiecie co? Ja np.nie rozumiem okreslenia 'bol jak na @'. Nie miewam bolu na @. Przychodzi okres, a dopiero pare godzin pozniej przychodzi bol. Wiec kompletnie nie wiem, jaki to jest bol na @. Jedyny cykl, w ktorym czulam jakies cmienie w podbrzuszu przed terminem @ to byl cykl, w ktorrym zaciazylam.
 
Hej. Ja tylko na chwilke wpadłam, bo mam mase roboty... dostałam @. Spodziewałam sie tego takze zaskoczona ani smutna nie jestem, bo tak myslalam, ze nie uda nam sie za pierwszym razem. W kazdym badz razie w lipcu bierzemy sie pełną parą do roboty :tak:
Milego weekendu! My dziś imprezujemy :-)
 
reklama
Moniqa będzie dobrze zobaczysz:) poczekaj jeszcze kilka dni:) i wszystko się wyjaśni:) ja oczywiście trzymam &&&& za Fasolinkę:) a na tych tempkach wogóle się nie znam:)


Agaawa w takim razie życzę udanego odpoczynku dla WASZEJ TRÓJECZKI:) uważaj na siebie:)

Katherinne no własnie jeśli nie miewasz bólów przedmiesiączkowych to tak jak piszesz cieżko będzie zrozumieć o co chodzi...ja niestety na tydzień przed @ czuję właśnie pulsujący ból podbrzusza...boli mocno i nasila się aż do pierwszego dnia @ potem trochę przestaje ale mnie np.znów jak się okres kończy to mam takie skurcze macicy że szok!!! Ogólnie 10-12 dni ciągle na tabletkach...które czasem nie pomagają....teraz zanim zaszłam w ciążę też mnie brzuch identycznie bolał może z wyjątkiem takim, że bardziej czułam jajniki niż macicę...


Mycha05 Kochana uda się napewno i tego się trzymaj:) a @ wyganiamy!!!!!!


Ja oczywiście ledwo wstaję znów śpiąca jestem...na szczęście Mążu ma wolne i ogarnia domek:) teście nam się zapowiedzieli późnym popoludniem.....Nasze Dziecko od rana każe sobie już chyba setny raz składać życzenia....Kocham tego Małego Szkaraba:) i tak mnie dziś wzruszył....dźwignął moją koszulkę i mówi "Tobie braciszku albo siostrzyczko wszystkiego najlepszego..rośnij u mamusi w brzuszku"


WSZYSTKIM FORUMKOWYM MAŁYM CUDEŃKOM PRZESYŁAM GORĄCE ŻYCZENIA...SZCZEGÓLNIE ZDRÓWKA BO ONO NAJWAŻNIEJSZE:)
 
Do góry