reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

A ja temperatury nie mierze bo jak mierzyłam to u mnie bylo albo w jeden dzien 36,4 w drugi 36,6 i tak w kólko nie maialam skoku... Moze dlatego ze mam PCO i dopiero 19 maja mialam pierwszą owulacje od bardzo dawna ale wtedy nie mierzylam bo chodzilam na USG (musiałam miec obserwacje cyklu...) Teraz powinnam mieć @ moje cykle trwaja 26 lub 27 dni... Dziś jest 28... Boli mnie dziwnie brzuch juz 3 dzień:/ Nigdy mnie przed @ nie boli... Już sama nie wiem co myśleć nie chcę się znów rozczarować... Przy PCO jest ciężko... Bardzo ciężko:(
 
reklama
No wlasnie, to zaskakujace, ze nawet w tak elementarnych sprawach, jak te zwiazane z @, u kazdej kobiety jest inaczej. Ja najpierw zaczynam przeciekac, dopiero niedlugo potem zaczyna sie bol i skrecam sie dwa dni, a potem cieknie jeszcze kolejnych 5 ale nie boli.


Przy PCO jest ciezko, ale nie niemozliwie. Trzeba byc pelnym wiary :)
 
Katherine jesteś kolejną osobą, która mi mówi o progesteronie. Poprzednio jedna z Koleżanek pisała, że mam niskie temperatury w drugiej fazie i to przez progesteron. Teraz Ty piszesz, że jak spada tak przed @ to może tez być progesteron.... Eh.... :-(
Może wiesz Kochana kiedy najlepiej zrobić badania na poziom progesteronu? I masz rację muszę się w końcu umówić do gina, może coś mi powie (tylko za wizytą też sobie trochę poczekam do tego lekarza co mam zaufanie)....
Katherine tu masz mój poprzedni wykresik: Wykres Dni Płodnych i Owulacji Użytkowniczki OvuFriend
może on coś więcej powie.....


Ja Z mężem na weekend wybraliśmy się do mojej mamuśki. Spieszyliśmy się i zapomniałam termometru, tak więc jutro nie mierzę tempki...




|| Anna2101 , Katherinne , Delewarre , Dominisia875 , Małkus , Colormania , Agaawa
28.05 - Ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358

20.06 - Waiting4beans
30.06 - Tygryseczek
 
Hej Dziewczyny:)

wiecie ja tak z innej beczki...wogóle...bo nawiązując do Na_ratunek....przeglądałam sobie wlaśnie forum i znalazłam jeszcze jej wpisy z odnośnikiem do ovufriend...i no coż...nie wiem czy rzeczywiście była trollem czy teraz trolluje ovufriend...nick puszysta...i oczywiście aktywność w zasadzie codzienna...i tak sie zastanawiam...czy znów robi kogoś w balona??
 
Dziś 29 dzień cyklu przy moich 26-27 dniowych... Boje się iść i zrobić test:/ Już tyle razy się rozczarowałam... z tym, że teraz miałam owulacje, której wcześniej nie było... Może poczekam jeszcze:/ chociaż przy moich lekach powinna już być @:/
I dziewczyny badajcie się! Ja chodzę teraz prywatnie do lekarza... Gdy chodziłam na NFZ byłam zupełnie zdrowa przy moich wynikach!! Dopiero gdy poszłam prywatnie lekarz uświadomił mi, że mam PCO... I widać, że zależy mu na wszystkich pacjentach nie tak jak poprzedniemu... :/
 
dominisia, jak sobie wejdziesz na mój wykres to 7 maja, i 14 maja wpisała mi się dwa razy pod różnymi nickami.


i w ogóle cześć :-) Żyję jutrzejszą wizytą u gina. Już się nie mogę doczekać (a boję się jak diabli ) :-)
 
Dzień dobry dziewczynki:)

Netia81 Tak myślałam....hmmm...szuka kolejnych dziewcząt, których można by oszukać...jakie to smutne...;/

Delewarre och ja właśnie tak samo!!...boję się i cieszę...Kochana czekam na Twoje wieści i od Agaawa:) bo Ona zaczyna jutrzejsze wizytowanie...potem Ty i na końcu ja....heh...


Kochane ja do "antyzachcianek" dopisuję: dotychczas mój ulubiony sok z świeżo wyciskanej marchewki...;/ ;/ ;/ Szok!!! w poprzedniej ciąży jedynie strawić nie mogłam wszystkiego co było pieczone...a w zasadzie smażone...a teraz jakiś armagedon mi się robi...!!! hehe:)
 
Moniquaa, progesteron standardowo bada sie 8 dni po owulacji. Ale jak sie diagnozuje niedomoge lutealna to nie wiem. Przy najblizszej wizycie po prostu zapytaj lekarki. Moze sie okazac, ze jestes kompletnie normalna i nie ma nic niepokojacego w tych temperaturach. Nie jestesmy maszynami ;)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Niestety przyszła @ i razem z nią silne skurcze i czarna rozpacz. Czuję się przybita i wolę myśleć, że testy pokazały 2 kreski, ale nie było na tyle siły żeby mogło się rozwinąć :-(
Także dziewczynom w ciąży życzę spokojnej ciąży i zdrówka dla Was a za staraczki trzymam kciuki jeszcze bardziej :happy2:
 
Do góry