reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Cześć! Dzisiaj zrobiłam test 25 mIU wyszedł, czyli chyba beta rośnie.:)) ten długi to z wczoraj 10 miu, a ten mały to z dzisiaj
 
reklama
Agaawa, widać coraz lepiej :) Gratulacje raz jeszcze! :) Spróbuj dzisiaj tego bardziej czułego, to powinien być mocniejszy :) Ehh.. coś Kochana chyba nie możesz jeszcze w to uwierzyć, co? :)
 
Agaawa piękne kreseczki :tak: Czyli betka rośnie :tak:

A u mnie... a u mnie temp w dół.... Czyli jak co miesiąc, ten sam dzień cyklu, temp tak samo w dół... standard.... :-(
 
No nie mogę:)) martwię sie ta niska beta, tak było poprzednio. Dzwonilam do gina, uspokoił mnie, ze jest ok, ze początek moze być taka niska beta, ze mam zrobić betaHCG dopiero w piątek i w pn do niego na badanie przyjść. Ale chyba jutro tez zrobię bete. Bo umrę z nerwów. Pocieszajace jest to, ze nie mam @ ani żadnych plamien.

Sluchajcie, bo ja juz ze zgryzoty wymyśliłam wczoraj, ze moze miałam druga owulacje 24 dc - zerkniejcie na wykresik:)) i dlatego tak długo jest bardzo słaba beta... Ale to chyba raczej nie możliwe... Bo temperatura nie spadła poniżej poziomu ... No nic, ... Nie zamartwiam sie, tylko uśmiech na usta i cieszyć sie... Moze jest wsród nas jakaś lekarka, która mnie ochrzani porządnie? I da kopa w tyłek:))
 
Colormania Agawa moje ogromne gratulacje! Świetne wiesci :tak:
Agawa wez sie nie nakrecaj! Skoro lekarz powiedzial Ci ze jest ok to siedz spokojnie, zajmij sie czyms pozytecznym :tak: wiem ze łatwo mowic ale pamietaj ze nerwy nie sa Ci teraz wskazane!!! jak ma Cie to uspokoic to idz jutro na bete. Napewno bedzie dobrze! Moze nie sa to dwie ale napewno jest jedna sliczna fasolka! :tak:
Moniqa glowa do góry. Moze to implantacja???
 
Agaawa ja nie jestem lekarką ale kopa w tyłek moge Ci dać jeśli tylko to pomoże Ci się uspokoić :):)

Ja się przyznam, że zrobiłam dziś rano test i uwaga...dwie kreski!!!
Czy to wogóle możliwe że 9 dni po owulacji wyszła druga kreska a nie mam żadnych objawów???:confused:
W szoku jestem, zrobiłam teścik w sumie z góry zakładając że nic nie wyjdzie a tu już po 5 minutach druga kreska!:-)
DSC_0441.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0441.jpg
    DSC_0441.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 45
Agaawa i malkus GRATULACJE :) fajnie ze wam sie udalo.... u mnie dalej nic.... ale tem spadla 36.6 takze moze dzis przylezie..?pozniej..... zazdroszcze....
 
Elmo2 mój organizm działa jak zegarek... więc wątpię, ale co tam nie teraz to w kolejnym cyklu (trzeba być czasem optymistą).

Małkus to możliwe, a Ty jesteś przykładem na to :-D GRATULUJĘ!

Tygryseczek u mnie 36.6 to wyyysoka temp. :-D


|| Anna2101 , Katherinne , Delewarre , Dominisia875 , Małkus , Colormania , Agaawa
28.05 - Ni_kusia - Beta 0.1
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358

20.06 - Waiting4beans
 
reklama
agaawa No śliczne te dwie krechy. :tak: Nie martw sie Kochana na zapas, wszystko bedzie dobrze. Powtorz jutro betke i zobaczysz, ze slicznie rosnie:tak: Glowa do gory, nie martw sie!!!

malkus No rzeczywiscie sa dwie kreseczki.:tak: Super, ze tak szybko Ci wyszedl, mozesz sie tylko cieszyc:-)

U mnie Mała juz lepiej, ale jeszcze dzis zostawilam ja w domu. A ja jutro lub pojutrze powtorze test, o ile @ nie dostane. Ale dziwne to wszystko, bo pare dni temu mialam wszystkie objawy @ a teraz nic, a jutro lub pojutrze powinnam dostac.
 
Do góry