reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Dominisia nie zamartwiaj się betą, przecież będzie wyyyyyyysoka :tak: My tu mocno kciuki zaciskamy :tak:

Widzę, że powoli zaczyna się gorący okres testowań :-D Kurczę ale będziemy tu mieć stresów :tak: W dniu matki trzymam za nas wszystkie kciuki byśmy za rok mogły już oficjalnie świętować ten dzień z naszymi niemowlakami :tak: &&&&&&&&&&&
Dominisia, a Tobie już dziś ślę życzenia z okazji dnia mamusi od fasolinki :-D


|| Anna2101, Katherinne, Delewarre , Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
28.05 - Ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24
18.06 - Ewka358

20.06 - Waiting4beans
 
reklama
Dziewczyny! Sprawdziłam test co rano robiłam i .... Chyba jest mega bladzioch! Brzuch mnie boli po lewej stronie mocno dzisiaj, ciagle śpię, i cycki mnie znów zaczęły pobolewac. Zrobiłam fotkę, ale prawie nic na niej nie widać. Pokazałam mężowi, mówi, ze widzi od razu. A ja chyba nie dowierzam. Gapie sie na niego. Na razie nie chce zapeszac.

boze! Żeby tylko nie skończyło sie tak jak ostatnio, żeby fasolinka przetrwała. Trzymajcie kciuki.
 
Ostatnia edycja:
Jeju......... Agaawa a tak zaprzeczałaś... a my mówiłyśmy :tak:
Jejku jak ja się cieszę :tak: Musi być dobrze, ja trzymam kciuki &&&&&
Zrób jeszcze test rano, może będzie już wyraźniej :-)
 
Monika dzięki! Zaprzeczalam, no jak inaczej można sobie wytłumaczyć, ze miałam wszelkie objawy ciazowe przez 9 dni, a potem wszystko sie urwalo? Powiem Wam, ze dzisiaj mnie brzuch boli po lewej stronie troche tak jak jajnik, aż tak ciągnie do pachwiny. No nie mogę uwierzyć. Boje sie nawet cieszyć! Jutro chyba Polsce na bete, żeby we środę porównać. Sama nie wiem!
 
Agaawa Kochana JEST BLADZIOCH!!!! A KAŻDY nawet NAJMNIEJSZY bladzioszek co oznacza??? FASOLINKĘ!!!!!! Oj Kochana....zrób koniecznie tesciki jeszcze i TRZYMAM &&&&&&!!!!! Ciocia Dominika teraz czaruje!!! :)


Moniqa Skarbie DZIĘKUJĘ za wsparcie i za życzonka!!!:) heh:) I teraz CZEKAM NA TWOJĄ FASOLCIĘ:)

Ni_Kusia oby nie @...oby nie @...oby nie @ !!!!!!

Dziewczyny alez mnie trzymacie w napięciu Waszych testowanek:) ale to takie Ekscytujące!!!
Ja mam wrażenie, że każdy Wasz test, to mój własny!!!
 
Agaawa kochana trzymam kciuki&&&&&!!!!!!!!!!! Cudownie!!!:-):-):-)Rano powtórz test albo beta tak jak piszesz!
Na zdjęciu widać leciutko drugą kreseczkę!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chyba dziś jako pierwsza idę spać. Czuje,ze w nocy się może coś zacząć wiec wole przespać bolacy brzuch. Jeśli faktycznie @ nadejdzie, to mogę zacząć kolejny cykl :-D tym razem obawiam się, ze nie ustrzelilam za trafnie..
Dobranoc dziewczynki a Tobie agaawa jutro tlusciutkiej kreseczki z rana :-) śpij dobrze :) ale to byłby cudowny prezent na Dzień Mamy :-D
 
Do góry