reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Czesc.temperatura spadla jak co miesiac wiec jutro na 100 % przyjdzie @ wiadomo troche mi smutno ale glownie to jestem cholernie zla na siebie po co sie ludzilam i rozbudzalam nadziej.maz bierze witaminy dopiero 2 miesiac wiec od poczatku bylo wiadomo ze nic z tego.glupia jestem ze tak myslalam. Zamiast tracic energie na rozbudzanie iskierki powinnam sie skupic na mysli ze moje zycie to nie komedia romantyczna gdzie dwoje ludzi majs dziecko z milosci.js musze przyzwyczaic sie do mysli ze bez pomocy medycyny i lekarzy nie bedxiemy mieli dziecka.jestem ns siebie wsciekla.jak za miesisc tez bede swirowac sciagnijcie mnie na ziemie!
 
reklama
Heloł!

Ja tez zrobiłam test. Ujemny. Więc teraz czekam na @ w niedziele najpóźniej. Juz nie testuje, bo szkoda kasy.
 
Hej dziewczyny.
Ech złe wieści od rana widze.
Jak nie ten cykl to następny ale to czekanie dobija.... ale póki nie ma @ jest jeszcze odrobina nadzieii.
Pogoda cos nie nastraja za bardzo.
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& !!!!!
Pozdrawiam i miłego dnia zycze!
 
Katherinne, gratuluję ślicznej bety! Niech Kijaneczka zdrowo rośnie :-)
Ni_Kusia, trzymam kciuki za test "o czasie" :tak:
Colormania, mam dziwne przeczucie, że się udało. Czekam na wieści po testowaniu :tak:
Waiting4beans, Agawa póki nie ma @, jest nadzieja.

Za wszystkie starające się i testujące niezmiennie trzymam kciuki!

Nie wiem, czy pamiętacie jak pisałam o swoich przebojach... W każdym razie @ nadal nie ma. Wczoraj wieczorem byłam pewna, że się coś rozkręca, bo raz miałam zabarwiony na różowo śluz, ale później już było czysto :szok: Dzisiaj rano znowu to samo i znowu czyściutko. Na jutro jestem umówiona do ginekologa, o ile @ się nie pojawi.
 
Odkopać tą naszą listę to jest problem :-p ale znalazłam :-D

|| Anna2101, Katherinne, Delewarre ,
Dominisia875
22.05 - Colormania
23.05 - Agaawa
24.05 - Waiting4beans
25.05 - Karola1989-21
26.05 - Ewka358
27.05 - Ni_kusia
28.05 - Tygryseczek
28.05 - Mycha05
03.06 - Neta81
04.06 - Moniqaa
10.06 - Elmo2
12.06 - Hai24

??.?? - Sandra_best



Co Wy mi tu testujecie przed terminem? Ni_kusia do 27.05 to jeszcze kilka dni jest.
Nie testować, bo zaraz ja pójdę i później powiem, że to przez Was :-p (Wiem, wiem szantaż jest nieładny, ale może zadziała...)


Agaawa, Kochana - przykro mi z powodu jednej kreseczki... Nie ma co się załamywać, trzeba działać dalej :tak: Każda z Nas stoi w kolejce po fasolce i każda się na pewno doczeka!

Colormania ja czekam na tego listonosza razem z Tobą... Mam nadzieję, że szybciutko usłyszymy dobrą wiadomość &&&&&&&&&&&&&&

Waiting4beans - nie wszystkim kobietą przed spodziewaną @ wychodzą dwie kreski. Widzę, że tempka już trchę spadła, ale nie ma co się dołować. Nie teraz to za miesiąc. Mąż jeszcze troszkę się podreperuje witaminkami i już na pewno będą dwie tłuste kreski!

Elmo2, a jak tam Twoje staranka? Czekasz na owulkę? Trzymam kciuki &&&&&&&&&

Babygg trzymam kciuki za wizytę u gina, bo przecież @ już nie przyjdzie :tak: Daj nam koniecznie znać co i jak. A na betę się wybierasz?
 
Miniqaa, robiłam trzy testy - każdy negatywny bez cienia drugiej krechy. Myślę więc, że to na pewno nie sprawka dzidziusia. Poza tym te "zabarwienia" pewnie świadczą o zbliżającej się @. Jak dotrwam do jutra bez @, to zobaczę co powie mi gin. Jeżeli nie będzie pewny, to wtedy pójdę na betę. Jestem pewna, że okres pojawi się dziś, najpóźniej jutro. Brzuch mam obrzmiały i bolący od kilku dni..
 
Moniqa widze ze temp u Ciebie w góre a wiec owulka byla, super! Obstawiam ze mialas owu 13 dc. Czekam razem z Toba na Twoje testowanie :tak: Ja bede probowac strzelac w samą owulke bo to moj pierwszy cykl staran wiec jeszcze jestem cierpliwa ;-) Spodziewam sie na dniach... ale nie zapeszam. Troche przeraza mnie ten spokoj na moim wykresie. Oby to nie byla cisza przed burza :szok:
Babygg no ciekawe co tam u Ciebie sie dzieje. Oby @ nie przyszła &&&&&
Colormania rowniez czekam na wiesci od Ciebie!
 
Witam dziewczynki, ale tu dziś chłodem zawiało.

ni_kusia
rzeczywiście troszkę za wcześnie. Ja mam na 26 testowanie, a już we wtorek testowałam, myślałam, że tydzień przed terminem zobaczę II krechy ha ha ha. Dla nas te kilka dni czekania to wieczność. Ja testuje najwcześniej w poniedziałek jak @ nie będzie. Szkoda kasy, a jak fasolinka jest to przecież nie ucieknie.

waiting4beans @ jeszcze nie ma więc uspokój się kochana. Może następny cykl będzie tym szczęśliwym, nie wolno się poddawać. Każda z nas żyje nadzieją, ale to nie takie proste. Statystyki pokazują, że tylko 30% kobiet zachodzi w ciąże w 1 cyklu. Bądź dobrej myśli :tak:

Agaawa przykro mi, że nie ma 2 keseczek. :-( Następny cykl będzie tym szczęśliwym. Trzymam &&&&

Babygg Niech @ przychodzi bo trzeba nowe staranka rozpocząć :tak:

Elmo a ty przed owulką czy już po?

Ja coś czuję, że dostane tą @ niedobrą bo boli mnie brzuch kurcze, a w zeszłym miesiącu też tak miałam.
 
reklama
Do góry