reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

reklama
Dominisia...ja mam podobnie-ale jestem ledwo po owulce. Jajnik lewy kuje strasznie...dziś zaczął rownież prawy pobolewać i ogólnie całe podbrzusze. Popołudniu w pracy to tak mnie zabolało,że aż zgięło mnie w pół...nie wiem czemu..w sumie tak nie miałam wcześniej. Tłumaczę sobie,że może przez trochę intensywniejsze starania moje narządy są bardziej "zruszane"...nie wiem sama...
 
Mycha05 mam nadzieję,że dam radę:) nigdy nie byłam w ciąży i nie wiem jeszcze czy potrafię ;) próbowaliśmy kiedyś 3 razy (potem trzeba było starania przerwać) ale nie aż tak intensywnie-raczej po poprostu nie zabezpieczaliśmy się. Oby się udało:) Tobie i pozostałym majóweczkom też tego zyczę:)
 
A ja oczywiście co do płci wezmę co dadzą :-):-) ale marzy mi się dziewczynka - Jagoda. Bardzo podoba mi się też imię Lena ale jest ich w mojej okolicy strasznie dużo, chłopiec byłby Mikołaj :cool2:
 
Uprzejmie informuję, że dostałam @, co prawda narazie to takie byle jakie plamienie, ale pewnie w nocy się rozkręci
Suwaczki poprawione, tak więc możecie wpisać mnie na listę
 
Sandra- pozdrawiamy Twoją @ ;) i nie cieszymy się z jej przybycia! oby to była ostatnia...następna mile widziana najwcześniej za jakieś półtora roku! a kyszzz wszystkie wstrętne @@@@ uciekajcie! ;)
 
Ja nie wiem co bym wolała, chłopca, czy dziewczynkę, podobają mi się imiona Paulina lub Diana dla dziewczynki ( byle nie na S, bo nie chce by dziecko miało inicjały SS :p) a dla chłopca myślałam nad Kacper albo Oskar
 
Neta, ja sie caly czas nie zebralam w sobie i nie umowilam. Sprobuje sie umowic jakos na przyszly tydzien, mam nadzieje, ze to bedzie juz w miare sensowny termin.

chlopiec czy dziewczynka? Nie wiem. Ja chce moja Kijanke po prostu :) a czy jest chlopcem czy dziewczynka, nie mam pojecia. I nie bede sie z wymyslaniem imion spieszyc.
 
reklama
Cześć dziewczynki, nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test, ale ujemny..Pewnie dlatego, ze to jeszcze za wcześnie, albo po prostu nic nie będzie..Troszkę mi nerwy się uspokoiły przynajmniej, bo byłam strzępkiem nerwów. Teraz czekam do swojego prawidłowego testowania, a w środę zrobię betę, jak nie dostanę @...
Co do imion, moja córka stwierdziła, że chłopiec to będzie Maksiu, a dziewczynka...co dzień inne imię:) Mi się podoba Iga, ale z tym to poczekam, aż zobaczę rosnący brzuszek :)
A jak Wasze nastawienie od rana ?? U mnie zimno i chmury...
 
Do góry