reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

:confused: coś mi tu miesza....
za każdym razem jak robię odśwież to wysyła odpowiedź i w rezultacie były 4 razy moje takie same odpowiedzi :confused:
normalnie nie mam pojęcia czemu, ale już pousuwałam
 
reklama
chwila dla mnie :-)
przed praniem, rozwieszaniem, układaniem i nadrabianiem zaległosci pracowych:wściekła/y: . L4 sie skonczyło i jutro do pracy:cool2:

no to Oli bidulek sie pochorował. ale rzeczywiscie teraz duzo zachorowan i gryp zołądkowych:no2:
luszka poczekaj z rezygnacja z basenu. szkoda by było. no chyba ze rzeczywiscie bedziecie opuszczac jeszcze zajecia. ale na razie to chyba jeszcze warto poczekac.

pisałam kiedys o tych zajeciach dla maluszkow- te zajecia prowadzą szkoły autoryzowane yamaha. dla zainteresowanych mozecie poczytac Szko
 
O, NIEDALEKO MNIE JEST yamaha! moze sie wybiorę! dzięki.
wróciłam do domu, jesrtem padnięta, Natalka wprost przeciwnie ;-) ale grzeczna dzis była bardzo, była w trzech nowych miejscach i super się zachowywala.
 
Iguniu kochana, malutkie słoneczko,
w urodzinki Twoje uchylamy wieczko pudełka z życzeniami,
a w nim wszystko co ci się tylko zamarzy,
promyków słońca na Twoim nosie,
leśnych poziomek naciągniętych na trawkę,
biedronek, koronek, kolorowych snów
latających, bajkowych, uśmiechniętych krów
i braciszków dwóch!
 
życzę jeszcze wszystkim chorowitkom zdrówka, zdrówka, zdrówka! i uciekam, bo ten dzisiejszy dzień w pracy był na serio powalająco ciężki. Jutro piątek! trzymajcie się ciepło!
 
oj mało mam czasu na BB!! ale tęsknię....pozdrawiam wszystkie choraski - u nas też ostatnio choroba - angina, ale jakaś taka dziwna, bo prawie bez objawów - teraz znowu Igo ma nalot na migdałkach, a czuje się rewelacyjnie - zero gorączki, apetyt - może to jednak angina nie była - jutro do laryngologa :-(

podczytałam troszkę i widzę, że jakieś smutki was nachodzą - to chyba jakieś jesienne nastroje - ja też w nie najlepszej formie .....

KOCHANI JUBILACI DUŻO ZDRÓWKA I SZCZĘCIA DLA WAS !!!!!
 
dzięki Magdusiek - gdybym nie zajrzała do gardła to nie wiedziałabym, że coś dziecku dolega, ale mam nadzieję, że jutro się sprawa wyjaśni...

rzeczywiście sto lat mnie nie było, ale ostanio jak małaż późno wraca z pracy to sama muszę dwójkę "obrobić" a później to już na nic siły nie mam...
 
reklama
Do góry