reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzień dobry
O, widzę, że jak ja przestałam wchodzić to inne zaczeły, sporadycznie, fakt, ale jednak :-)
Doxa - Natalia ma jeden ząb stały, rusza jej sie pełno, ale chyba jeszcze nie aż tam mocno.
Lindsay - plotek w pracy współczuję, nic gorszego chyba nie ma.

Jakie plany na ferie? My za tydzień jedziemy na tydzień na narty (juz miałam zastrzyk więc mam nadzieję, ze luz, pwoinnam mieć też w drugie kolano,a le funduszy nie starczyło :-D )
W tym tygodniu chciałam z Natalią troche nasze miasto pozwiedzać, bo się zaniedbałam. co prawda z Mateuszem słabo sie chodzi, wczoraj zrobił mi taki cyrk na shoppingu, że mokra wyszłam. Na domiar wszystkiego Natalia dostaje amoku jak on płacze albo się wije czy krzyczy, bo twierdzi, ze ja mu na pewno krzywdę robię. Wczoraj zaproponowałam żeby w związku z tym ona mu włożyła kurtkę... sprowadzenia brata po ruchomych schodach jej nie proponowałam. Ale śmieszne uczucie jak młode wrzeszczy, ludzie patrzą, a ja nienawykła do takich zachowan śmieję się, bo jdnak mnie to bawi. Co nie zmienia faktu, ze nie zamierzam łobuza w niektóre miejsca zabierac ;-)
 
reklama
hej! u nas rok zaczęłam od badań chłopców - morfologia i wizyta u pediatry - wyszłam z plikiem skierowań - pulmonologa dla Jeremiego załatwiłam na 19 kwietnia :wściekła/y:, z głowy mam też stomatologa - Jeremi miała robiony pierwszy ząbek w życiu i był dzielny , a Mikołaj ma już zalakowane wszystkie szóstki, wyrosły już mu też 2 jedynki na dole i 1 dwójka na dole, a ruszają się jedynki u góry.
muszę załatwić wszystkie sprawy przed porodem, a i tak już od tygodnia to właściwie cały czas leżę.
 
Nie było mnie tu lata całe... Ale pomimo wszystko może jeszcze ktoś mnie pamięta:-).
Poczytać muszę trochę wstecz - bo jak widzę nie tylko u mnie ale i u Was rodziny się powiększyły przez ten czas.
Jestem mile zaskoczona, że nadal mam dostęp do galerii - dzieci Wam pięknie rosną.
W temacie zębów - Dawi ma wszystkie mleczaki, żaden się nie rusza (za to plomby od pomarańczowych po białe), ale ja w dzieciństwie też późno mleczaki straciłam, więc się w ogóle tym nie niepokoję (im później zęby stałe mu wyrosną tym później się zepsują :-)).
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie, mam nadzieję że w końcu będę zaglądać...
 
Dzień dobry
Anna, gdzie się podział optymizm? Choć problemów lekarskich współczuję, domyslam się, że na wcześniej terminów nie było. Może gdzie,s prywatnie?
Patka - no wieki całe, rzeczywiście Cie nie było. Napisz coś więcej jak u Was!

BYłam na nartach, fajnie było. Chciałabym jeszcze wyjechać gdzieś z K. z dzieciakami, ale tarz chyba cięzko będzie, jak patrzyłam na jego grafiki róznych zajęć to chyba długo nawet weekendu wolnego nie będzie miał. W weekend była u nas córka przyjaciół,w wieku Natalki, fajnie sie bawiły, spały razem, komitywa taka, że szok. Jak już ją tata odebrał to K. spytał tylko czy nadal mam pomysł, ze chcę troje dzieci ;-) Fakt, nieco głośno było.
BYłam wczorja w kinie, taz w sumie byłam dwa razy, najpierw z dziewczynkami na PIeknej i Bestii, a później z K, na Dziewczynie z tatuażem. Polecam wszytskim którzy nie widzieli.
 
Hej!
I znowu mnie wylogowało :szok:
Ojoj no to się dzieje u Was! Fajnie, że tu odzywacie się tu czasem!
Lindsay oj tak, plotki to okropna sprawa, no ale niestety wspisane w życie biurowe...
Patka, tak tak doskonale Cię pamiętamy :-)
Anno trzymaj się, to fakt z dostępem do specjalistów bywa ciężko! Mam nadzieję, że wyniki badań będą OK.
Magusiek no widzę, że Mateusz jest zupełnie inny niż Natalia. Ostatni raz jak go widziałam, to był grzeczniutki i dużo spał ;-) My nie byliśmy nigdzie na feriach... A kina Ci zazdroszczę!
 
Hej witajcie zimowo. Patka chyba prawie razem rodziłyśmy :-D. My byliśmy na feriach i to dwa tygodnie trochę na podlaskiej wsi (dzieci znalazły róg małego jelenia, podrzucony sprytnie przez dziadka) w trochę w mieście (kino, basen i teatr lalek) także ferie wykończyły mnie doszczętnie ;-). Tak trójka dzieci to faktycznie intensywnie bardzo. Magduś fajnie, że Natalka i Mateusz już razem szaleją. Czasem mam wrażenie że Weronika i Filip są po prostu nierozłączni, wzajemnie się uzupełniają ale też wzajemnie tłuką i kłócą, do tego Elizka i poziom decybeli znaczny :tak:. W maju idę z Filipem na diagnozę pod kątem koordynacji ruchowej, terminy na prawdę niezłe ale cóż zrobić, to akurat może trochę poczekać, gorzej ze zdrowie
 
Doxa - Mateo nadal jest grzeczniutki i sporo śpi, ale najwyraźniej znudziły go sklepy z mamą :-D troche wytrzyma, ale później chce biegac i włazić wszędzie, a gdy to nie sa miejsca przeze mnie dozwolone to kicha. No i chce robić wszystko co Natalka. A ona nie miała takiego wzoru do nasladowania.
A co u Was? Czemu nigdzie nie wyjechaliście?

Drzewko - dziadek pierwsza klasa!!! Kurcze, myslałam, zebysmy się spotkały jakoś, ale ostatni weekend upłynął nam pod hasłem impreza dziewczynek, teraz Mateo jets przeziębiony tak fest i nie nadaje się na łazenie, chyba, ze Ty sama masz jak się wyrwać to ja chętnie!!!

Dzisiaj chyba pójde sobie gdzieś...
 
mhmm, dziwny ten mój post, trochę zeżarty. Magdusiek tak fajnie by było się spotkac. Ide z Michałem w sobotę na koncert do palladium, może masz ochotę??? O, a anna widzę w ciąży jesteś, super, gratulacje!!
 
reklama
Hej!
Coś nie działa mi prawidłowo powiadamianie o nowych postach :wściekła/y:

Magdusiek ja więszkość ferii pracowałam i to poza domem, więc tak nam jakoś wyszło... No ale od przyszłego roku nie ma przebacz, w szkole będą dni wolne i coś trzeba będzie zorganizować ;-)
A wiesz, że wczoraj ni stąd, ni zowąd Oli spytał "Kiedy przyjedzie do nas Natalka"? No więc kochana zapraszamy!! Miewacie czas w weekendy?

Drzewko śliczna Eliza. Oj podziwiam Cię! Jak Ty ogarniasz taką trójcę? Padam przed Tobą na kolana...
 
Do góry