reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Duralex dlatego ja się nie przejmuję, na razie. A czy twoja Niunia była chora?, bo Weronisia nie choruje od 7 miesięcy (nie liczę drobnego katarku i zapalenia spojówek, które trwało dwa dni)
 
reklama
Tak, Miśka chorowała w czerwcu i to trochę długo. Pediatra mnie uspokaja, że Niki dobrze wygląda i mam się nie przejmować.. ale chyba taka rola matki .. przejmować się ::)
 
duralex pisze:
Luszka fakt, tylko Miśka jest prawie miesiąc starsza ::), a Natka też ma czuprynę niczego sobie .. widziałam w realu w Oszołomie ;D
Duralex juz nie, bo właśnie tydzień temu jej obcięłam hery (kręciła się więc troche krótko wyszło ;D) i teraz jak ktoś sie uprze to może ją za chłopaka wziąć ;)
 
Luszka zdjęcie poproszę w nowej fryzurze. Ja też się zastanawiam nad przycięciem jej włosów, bo po pierwsze włażą jej w oczy, a po drugie Miśka lubi sobie w nich grzebać i strasznie je plącze
 
duralex pisze:
a po drugie Miśka lubi sobie w nich grzebać i strasznie je plącze

przynajmniej sobie grzebie. tymek przed zasnieciem nas ciagnie za włosy. i to z jaka siła. nie umiem go od tego odwyczaić :( a łysa sie powoli robię ;)
 
Duralex no to skoro lekarz mówi, że wszystko dobrze to ni możesz się tak martwić, myśl pozytywnie na pewno niedługo przytyje, jak zacznie jeść "dorosłe jedzenie" . Poza tym są też dobre strony nie będziesz musiała jej odchudzać bo na razie nie grozi jej otyłość, która teraz podobno jest częsta u dzieci.
Luszka takie śliczne loczki obcięlaś Natalce oj ty mamo, mamo ty. Weroni cały czas biorą za chłopca bo ona niedość, że mała włosków to jeszcze bardzo jasne i prawie ich nie widać.
 
Natalce włosy gęstnieją i rosną, ale takie ma tempo jak ja gdy byłam mała ;)

Moje pomarańczowe stopy dalej nie dają się domyc - jakies pomysły? bo spirytusu nie mam.
 
cześć zaglądam do was z wieczorka - maly ciagle goraczkuje - dałam mu ibuprom w syropie bo mial 38.2 - dr nie wie co jest przyczyna gorączki kazała zrobic badanie moczu - jak ja mam mu to pobrać do badania? Macie jakies patenty na chłopca  :(
 
reklama
Do góry