reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

hej dzien dobry kochane :)
chcialam sie podzielic fajna nowinka, w przyszlym tygodniu bede 2 dni w W-wie :)

ja nie bede miala wiele do zrobienia, jadziemy po prostu z Wojtkiem i myslalam, ze moze uda nam sie spotkac?? :)
Co Wy na to Warszawianki?? :)
 
reklama
Dzien dobry
Wkoncu przespalam cala noc to pierwsza noc ktora przespala Wiki oczywiscie nie liczac malej przerwy na <sex> :laugh:  :laugh:
 
A witam.
Niestety u mnie też ciężko było wtać dzisiaj, a to dlatego , że pogoda nie zapowiada się najlepiej.
Wesołego Prima Aprilisu
 
U mnie zapowiada sie ladna pogoda Wiki przebudzila sie 7 pojadla cycusia i spi dalej

znowu bedzie malo spac w dzien i nic nie zrobie w domku
 
Witajcie!

U nas pogoda zapowiada się na ładną, ciężka noc za mną, k. nie mogę pić, mąż na uczelni .... ::)
 
U nas juz nawet slonko wyszlo
maz ma wolny weekend i zaraz wybywa na fuche o popoludniu do tesciow od trabic tygodniowe odwiedziny( bo jezdzimy raz na tydzien)
 
hej, tymus zasnął w łóżeczku, mąż do 16 na szkoleniu a ja wciąż zdechła jakaś...

nie moge sie za nic zabrac.

za dwie godziny zadzwonie do szpitala. mam nadzieje ze wynik posiewu bedzie ujemny, bo nie chce tam wracac buu...

a pogoda do bani :( ale my i tak mamy nie wychodzic do jutra na spacery...
 
reklama
I ja witam was dziś
W Łodzi jest dzis ładnie wiec trzeba iśc na dworek.Julka dzis ma wolne od przedszkola i jeszcze sobie spi a ja chciałam wyjść po jakeś zakupy bo mężulek ma dziś urodzinki
 
Do góry