reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

A w maju chyba do Polski pojade, juz sie nie moge doczekac. Nie bylam juz 2 lata. Ostatnio bylam na weselu, ale sie ubawilam.
Doxa wyobrazam sobie. Poczytala bym, ale troche tego duzo :D
 
reklama
Kurcze napewno sie umuwimy
Ale ja teraz bede pewno mało siedziec w domciu bo ostatnio poznałam kilka koleżanek przez forum to i jeszcze jestem na Babskim Forum
 
Z rozpędu wkleiłam jeszcze kilka zdjęć Olivka ;)

Kochane idę spać, godzina duchów się zbliża :laugh:

DOBRANOC!
 
Ja tez ide, maz zaraz wroci ;D
DOBRANOC.
Oli sliczny.......ta czapeczka super.
Moze i ja cos wkleje...hhhhh....zob.
 
Elvira pisze:
Szkoda, ze nieznalazlam was w czasie ciazy. Bo 2 miesiace przed porodem bylam na zwolnieniu i nie mialam co robic.

Ja też...
Miałam 2 miesiące wakacji i "płakałam" że z nudów umieram bo siedziałam sama w domu ;)
 
Tez byłam w galeryjce
Doxa tak jak dziewczyny piszą oczy może Oli ma po tacie ale reszta cała Ty :)
Elvira Olivia śliczna - i świetny pomysł mieliście z kartkami Wielkanocnymi :)
Efunia Tymek nie dosć że przystojny to jeszcze oczytany :) panny w kolejce bedą się ustawiać

W ogóle dzieciaczki w Galeryjce piękne :) i super pozuja na zdjęciach

Idę spać.
Obejrzałam jeszcze "Oszukać przeznaczenie" tak akurat na dobry, spokojny sen ;)

D O B R A N O C M A T K I I D Z I A T K I :D
 
reklama
Do góry