reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Wiesz, ja spałam do 5:30 i później od 7:00. Ale gdyby nie zamieszanie w domu to pewnie spałabym bez tej przerwy. Ale za to krócej ;-)
Syla - dokładnie tak jak piszesz. Ja marzę o tym, zeby NAtalia sama się odstawiła, ale kto zna Natalię ten wie, że to nierealne.
 
Syla mam nadzieję, że Iga nawet nie poczuje szczepień. To mrII?
Magdusiek to i tak wspaniale, że odstawianie przynosi efekty i możecie obie się wyspać. Super.
Ide - moje dziecko opanowało włażenie na schody, niby nic dziwnego ale jakoś nie bardzo mamy jak je zabezpieczyć ... no i ja po cichu się łudziłam, że Kama jednak nie będzie się nimi zbytnio interesować i pchać.. wchodzi na nie od 2 dni przy byle okazji dumna że umie wejść 2-3 stopnie a nie umie z nich schodzić. Tragedia
 
Syla , tak Weronika ma wyjęte szczebelki , a kiedy wkładamy je spowrotem to wychodzi górą lecąc na złamanie karku, więc bezpieczniej dla niej jest kiedy te szczebelki sa wyjęte. Na noc zasłaniamy dziurę kocem tak , żeby w każdej chwili mogła koc odsunąć i wyjść i tak też robi tachając za każdym razem ze sobą poduszkę na której i tak nie śpi tylko obok. I weż tu traf za nią. Mała kaskaderka nam rośnie. Dzisiaj pobudka o 7 , a myślałam , że jak poszła spać koło 22 to pośpi , niestety , może w dzień pośpi dłużej.Teraz mam chwilkę bo teletubisie sa na jedynce. Relację z USG dostaniecie napewno. Buziaki dla wszystkich.


Magdusiek fajnie masz zazdroszcze ci .Weronika budzi mnie w nocy przynajmniej dwa razy , niestety jeszcze dwa razy je, co prawda ograniczam powoli nocne mleko ale jest ciężko. Pierwszy raz woła koło 2 i daje jej 100ml mleka, a potem koło 5 , daje jej 60ml mleka. Wodą nie daje się oszukiwać. Bestyjka.
 
Mam nadzieję, że z każdą nocą będzie coraz lepiej, naprawdę w to wierzę, inaczej nie męczyłabym jej tak. Trzymajcie za nas kciuki! :) Ale boję się, że stracę pokarm jak przestanę ją karmić w nocy. :( A przy jej alergii cyc jest wybawieniem.
 
siedzę i rozmyslam czy dobrze robię. Syla, Zuzanka na pewno nie wie o co chodzi i dlatego się martwię czy dobrze robię. Ona się tak we mnie wtulała, po prostu potrzebuje się przytulić, tęskni... tak mi jej szkoda jak tak płacze. Zobaczymy jak zniesie kolejną noc. :( NAprawdę podziwiam was że macie tyle wytrwałości w sobie.
 
Czyżbyście już wszystkie na sanki pognały? :)u nas pada na całego. Ale chyba długo ten śn ieg nie poleży.
 
O rany Magda:szok: , to faktycznie dobrze że nie ma tych szczebelków.
Ale kaskaderka!!!

Magdusiek, super widać są efekty.

Jarrela, nie, mmr2 brak w przychodni ale i tak miała mieć najpierw prevenar więc nic strasznego jeszcze się nie dzieje.
Życzę wytrwałości w pilnowaniu schodów:tak:

Mała u nas też pada i jest coraz bardziej biało. Mam nadzieję że pogodzisz przytulanie i odstawianie.
 
reklama
Do góry