reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Efunia nie nie ma sniegu, pogoda wrecz jak przypadlo na piekna polska jesien, temp 8st.
Drzewko my nie bylismy na tym filmie i raczej na niego nie pojdziemy. Jedni mowia, ze nudny inni ze dla ludzi majacych specyficzne poczucie humoru - moze mojego meza by zainteresowal. Ale my chyba wybierzemy sie na jakas romantike;-)
 
reklama
magdusiek hihi... jak zwinnie łączysz wątki :-)
ale ja odpuszczę własnie dlatego.
za to mam plan robienia łancuchów takich z wycinanek.
i ciasteczek... tymek z chęcią ugniata ciasto, mam nadzieję ze i łancuchy z chęcią będzie kleił.
 
Tusiek sie juz nie moze doczekac pierniczkow, poszlam na kompromis i upieklismy kruche ze wzorkami swiatecznymi a najwieksza satysfakcje sprawilo mu upieczenie naszej rodzinki i przez caly tydzien nie pozwolil nikomu kto nas odwiedzil zjesc ciasteczkowych fugurek rodzinnych;-)
 
a myśmy robili duże ludziki z drożdżowego ciasta i ślimaki i ośmiorniczki i serduszka i bułeczki, wyszły pycha i już wyszły..:-D Też muszę już powoli myśleć o ciasteczkach. Ehhh, uwielbiam patrzeć na Fila jak miętosi ciasto i na Werkę co wtyka z niezwykłą starannością do niego rodzynki.
 
Zzarłoo mi posta.... wrr

Faktycznie wprowadziłam bałagan, przepraszam.
Piekłyśmy ciasteczka w niedzielę, wyszły pyszne, trochę karmelowe nieoczekiwanie,
Macie sprawdzone przepisy na ciastka? Bo my za każdym razem robimy inaczej, w sumie bez przepisu, a chcialabym tak choc raz, po bożemu.
 
Witam!
Magduś, ja mam przepis na rogaliki kruche, ale z tego ciasta ostatnio w szkole robiliśmy ciasteczka i tez były smaczne. Ale to w odpowiednim wątku.

Tusiekn, nie, juz szumu nie szukam, ale nagrać możesz.
a chcecie przepis na bombki? ;-) tylko musicie sie zaopatrzyc w takie steropianowe ,potem trzeba je posmarować wikolem i obtaczać w kaszy z brokatem np, albo ryzu, co wam przyjdzie do głowy. Cudne i fajna zabawa z dzieckiem. My będziemy robić. :tak:
 
Kasiu, dzięki! JAkby ktoś jeszcze miał to wrzucać, śmiało!

MOje dziecko przed chwila zażądało piosenki o kaczuszkach, na hasło, ze ja nie znam odparła, ze to nic, bo ona zna, jasne... szczęśliwie chodziło i imprezę dla dzieci z wakacji, doszłam do hitu sprzed latk, kaczuszkami zaczynali mini disco...

A ostatnio zaśpiewała przy kasie pełnym głosem: Świec, gwiazdeczko mała, świeć, do Jezusa prowadź mnie... Nie było osoby, która się nie obejrzała. I tak kolejny raz, bo to nie pierwsze zakupy w towarzystwie gwiazdeczki ;-)
 
powoli zaczynam czuc klimat świateczny... w klasie już choinka ubrana w całej szkole pojawiajasię świąteczne dekoracje , fajowo:-)

Nadia też kocha śpiewać, przypomina Mateusza,który tańczył i spiewał zawsze na ulicy :tak: a jej ostatni tekst to: oszalałeś?! wkurzasz mnie!
 
Kasiek ja juz dawno czuje:tak: Ale fajowo nie, tylko snieg brak. No fajny pomysl na te bombki. A Tusiek juz od dawna mowi "dlaczego mnie wkurzasz?" a ostatnio kazde slowo go smieszy...to jest smieszne slowo..to mnie smieszy i sie chichra jak do sera
 
reklama
Tusiekn, a najśmieszniej jak Nadia pyta mnie: po coidziesz jeszcze do pracy, byłaś juz .?! ( jak idę po południu) ja odpowiadam, że dzieci na mnie czekaja. a ona: takie niegrzeczne? i brzydko mówia ? uczysz je, żeby były juz grzeczne?uczysz jak ładnie mówić? :-D
 
Do góry