reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witajcie!

U nas słonko pięknie świeci, tylko ten wiatr ... ale co tam, będziemy grilować, najwyżej panowie będą smażyć na zewnątrz, a potem będziemy jeść w domku :laugh:

A Małgosia z rodziną wybyła na ten weekend - przynajmniej takie miała plany ;)
 
reklama
Cześć,
Dospałam.... Kamil zabrał Natalkę, a ja zostałam w sypialni i błogo mi było.
Małgosia tydzień temu mówiła, że się wybiera, więc pewnie się wybrała ;)
 
to, ze Malgos sie wybiera i ze sie wybrala, to jasne.... ale co poza tym u niej???


ja wywalilam chlopakow na dwor.... tak mnie Misiek dzis wyprowadzil z rownowagi, ze az sie cala trzese... mam ochote go udusic...
... mozecie mi wyjasnic, czemu faceci udaja ze maja mozgi dopiero jak na horyzoncie pojawiaja sie koledzy... nie mogli by udawac na codzien!!!
 
Wybraliśmy się w końcu na spacer ... jak wychodziliśmy ledwo kapała, a wracaliśmy w straszną ulewę :-(
Mały dzisiaj marudny ... nie potrafi zasnąć :-(

Magdusiek - zazdroszczę Ci tego dospania. Dzisiaj w nocy mam wrażenie że nie spałam nawet godziny ... Tymkowi chyba cisną się kolejne ząbki ... spać mi się chce, a mój małż niestety nie potrafi się należycie zając Tymkiem.
 
Jolik, ja przynajmniej raz w tygodniu zostawiam ich samych, a jak jesteśmy wszyscy w domu to też czasem Kamil zajmuje się Natalką. Faceci jednak inaczej się zajmują dziećmi, ale myślę, że nic się nie stanie jeśli ona nauczy się też tego drugiego typu zajmowania, bardziej szaleńczego, mniej przewidywalnego itd. A ja dzięki temu mam chwilę dla sioebie czy tak jak dzisiaj rano możliwość odespania ostatniego tygodnia, w którym Natalia w nocy budzi się bardzo często.
A Twój Mąż co robi inaczej?
 
My po grilowaniu ... zaczęło się całkiem przyjemnie, piękna pogoda itp. w trakcie zaczęło kropić więc impreza przeniosła się do domu, tzn. panie i dzieci się przeniosły, a panowie w ulewie pod parasolem, z pifkiem w ręku grilowali :laugh: :laugh:
A ten miły dzień zakończyliśmy obejrzeniem Madagaskaru ... a Oli jak oglądał :o, szok ... teraz właśnie się kąpie i mam nadzieję pójdzie spać. Super dzisiaj się spisał!!!
 
A u Magłosi ... hmmm w zeszłym tygodniu mieli remoncik, miał być maleńki okazał się trochę większy, bo przy odklejaniu taśmy malarskiej odpadł im sufit ::)

Oleńka w piątek miała wrócić z wyjazdu ... ale ja ostatni raz rozmawiałam z Małgosią w czwartek, więc nie wiem co teraz u nich.
 
Doxa, to miło było :)
U nas spokój, Natalia chrypi od wczoraj, ale nic ponadto, przespała się późnym popołudniem i teraz dopiero zasypia na noc. Ja coś zmęczona jestem. Moja Mama ma kilka dni urlopu i chciala z Natalką posiedzieć, ale moja Babacia poszła do szpitala na zabieg, więc dobrze, że Mama en urlop wzięła, z Dziadkiem może posiedzieć, do Babci pojechać itd.
 
Magdusiek, oj tak było baaaardzo miło!

Współczuję choroby babci, mam nadzieję że to nic poważnego!
 
reklama
Babcia jest twardziel, dziadek gorzej, bo bez babci to on nie umie zyć, styrasznie ją kocha... więc albo moja mama albo jej brat sa u dziadka. Ale dobrze będzie :)
 
Do góry