reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!


jak wasi mezowie/niemezowie mowia na swoje dzieci??? moj pan maz ostatnio mowi na Alanka "tygrysek bezzebny" bo niuniek ma spiochy z tygryskiem z kubusia puchatka......a ostatnio ulozyl piosenke na czesc tygryska "tygrys, tygrys jajka ci wygryzl" i tak spierwa mlodemu....rece opadaja, jeszcze troche a mlody wyskoczy z takim tekstem do obcyh to bedzie dopiero obciach ;)
 
reklama
na pewno widzialyscie te reklame "czytania"...
co tam jest po "kot kocorce", kiedy pokazuja sie pajaczki???
za cholere nie moge zrozumiec...
 

hihi niooo pelna kulturka czego nie mzona powiedziec o nas :p

a przy okazji...Alan wtrzachnal przed chwilka 150 ml zupki......szok!!!!!!!!!!!!!!! ale jest zarty

Teddy ja tez nie moge...jedno co jestem w stanie powtorzyc to "swin swininkom" beznadziejna reklama....ale co prawda to prawda powinno sie dzieciom czytac, zeby lubily ksiazki w przyszlosci
 
mi sie reklama bardzo podoba... tekst jest super, ale ja go nie do konca rozumiem... ;)
a te pajaczki mnie najbardziej nurtuja...
 
Kobitki kiedy Wy macie czas tak intensywnie na forumprzebywac?? Co robia wtedy Wasze dzieci?? Ja teraz Igusie mam przy sobie ale juz sie troche nudzi i wierzga, i nie jestem w stanie prowadzic takich rozmów jak Wy :-[ Czy macie mozepomoc do Waszych pociech?
 
reklama
Do góry