reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Znowy mnie kilka dnio nie było.Jakoś nie daję rady (czasowo).Mam tyle pracy w domu,Julcia marudna ostatnio, chyba zęby!!! Powoli zaczynam sprzątanko wiosenno-świąteczne w domu, bo 5 kwietnia wracam do pracy i potem z tym może być kłopot.Jeszcze tylko dwa tygodnie z moim maleństwem!!!! :mad:
 
reklama
Kaszu... moc zyczen dla Laurki... niech wraca do zdrowia jak najszybciej...
na to pol roczku​



a tak na marginesie...
Kaszu, moze to i dobrze, ze nie dawali jej narkozy... bolali krotko i zaraz zapomni, a przynajmniej bedzie miala zdrowsze serduszko...
i jednak narkoza uszkadza mozg... ja mialam 6 i po kazdej przez jakis czas koszmary i klopoty z koncentracja, to wynik chwilowego niedotlenienia ktore zawsze wystepuje podczas usypiania...

 
kurcze... faktycznie laurka dziś ma pół roczku skonczone!!
no to sto lat i duuużo zdrówka

mój dopiero 5 miesięcy skonczy... kiedy to pół roku bedzie oj kiedy ::)
 
dzien dobry,

STO LAT, STO LAT LAURKO. WSZYSCY O TOBIE MYSLIMY I ZYCZYMY POWROTU DO ZDROWIA :-* :-* :-*

A my zraz znow zmywamy sie do Mielna. Pogoda jest przednia, nad morzem tak pieknie pachnie jak nigdy latem. Czuc wiosne...

Z tymi kaszkami kukurydzianymi to rzeczywiscie problem. Zdobyłam 13- ( 4 dla Doxy, 4 dla mnie i reszta Jolikowa)

Elvira genialne masz krzesełko dla Małej. Bardzo mi sie podoba.
 
Witajcie dziewczyny :)

Niedawno zwlekłam się z łóżka - Kama chyba odsypia wczorajszy dzień, bo śpi jeszcze... zaraz ją chyba obudze, bo przecież zjeść powinna godzinę temu. Chyba te ząbki w końcu dają jej trochę spokoju.
 
reklama
Do góry