reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
No to ja chyba sama zostalam.
Dobranoc wam.
Ja sie przewaznie rano kapie, ale jutro zamykaja wode bo beda cos robic no i ....
 
Ja jeszcze się przywitam
Nie miałam dziś czasu na kompa  :( Jakoś bardziej marudny dzień miał Dawido, może tęsknił do taty  :(

Kaszu cały dzień myślałam o Twojej malutkiej. Oby jutro, a właściwie dziś, ją już mniej bolało. A właściwie to chyba bym coś wygarnęła tym lekarzom - skoro powinien zabieg być zrobiony w znieczuleniu ogólnym to do cholery czemu tego nie zrobili. Rzeźniki jedne. Jakby o tą lekarkę chodziło to pod pełną narkozą by się pewnie odbyło  a tak biedne dziecko musiało się wycierpieć. Wkurzyłam się bo żal mi Laurki i Ciebie. Trzymajcie się.
 
cześć
cholerny mróz nadal trzyma :-[
gdzie wiosna?
na szczęście słonko świeci....
ja przeziębiona a tymek dziś pobudkę znów przed szóstą urządził. teraz jeszcze zalega w łóżku z misiem i ojcem a ja śniadanko robię...
miłego dnia :)
 
reklama
Do góry