reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Jestem, jestem ;D
Ale ze mnie kropna mama, na nic nie mogłam się zdecydować, wszystko wydawało mi się takie sliczne i takie za maleńkie na dziecko ;) Kupiłam tylko kocyk :p
Muszę się oswoić z tymi dzieciaczkowymi ubrankami ;D ;D ;D
 
Frezja dobranoc

Doxa, kupuj na 56-62cm
Mniejszych się raczej nie opłaca bo teraz dzieci duże się rodzą.
Tp Ty i tak jesteś twarda ja jak niemogłabym się na nic zdecydować to bym chyba wszystko kupiła. Chyba że mąż by mnie pochamował. :laugh:

Ewcia pisz koniecznie wszyściutko.


 
:-) Doxa skąd ja to znam. Ty to przynajmniej kocyk kupiłaś a ja? skarpetki :-)

Myślę, że za porządne zakupy zabierzemy sie dopiero w końcówce, wtedy gdy nie bedziemy miały innego wyjścia :-)

SYLA to jest to :-) dzieki serdeczne za pomoc !!!
 
Syla problem był taki, że taki sam fason był w kilku rozmiarach i nie wiedziałam który kupić, przecież nie wszystkie ;)

Jolik te bluzeczki można też kupić w sklepach z odzieżą ciążową ;)

Ja kupiłam sobie z napisem "Gdzie jest bobas" i wielkim znakiem zapytania ;D ;D ;D
 
W końcu koniec dnia , ponad dwie godzinki siedziałam u fryzjera , zrobiłam sobie takie pasemka jak chciałam. Kolor czekoladka i blond - naprawde świetne.
W domciu byłam o 17 a wizyte u mojego lekarza miałam na 17,45 wiec szybki prysznic  i dawaj do lekarza. Moj wynik moczu był pozytywne wiec zapalenie pecherza mam juz  za sobą :-))) Po badaniu pojechałam z lekarzem do spzitala w ktorym będe rodzic. najpierw zrobil USG ale dzidzia siadł na pupie i nie było widac ani pipusi ani siusiaczka :-))) wiec znow bede czekac do nastepnej wizyty.
Potem zaprowadził mnie na blok porodowy. Miałam szczescie bo akurat nie było zadnego zabiegu. Pokazał mi na jakim łozku bede, piłke na ktorej bede mogla sobie poskakac i ta smieszna wanne he he. Na koniec pokazał kilka narzedzi - to juz nie było takie ciekawe. Dobrze ze szpital jest po calkowitym remoncie i jest bardzo czysciutko a do tego poznałam kilka pan z personelu - wydawały sie całkiem sympatyczne ale jak to jest to same wiecie. Niektore czekaja tylko by rzucic im jakas koperta lub jakis upominek.Tak to jest w naszej sluzbie.
 
;D ;D ;D  A wiecie jak byłam w tej bluzeczce z napisem "Gdzie jest bobas?" ostanio na bazarku, to dostałam od babki ogórka małosolnego do ręki  :D  Stwierdziła, że to dla marynarza  :laugh: :laugh:
 
reklama
No widzicie gdzie ja mieszkam :-(   ;)
Zaglądałam do kilku sklepów z odzieżą ciążową i niestety nie trafiłam na nie nigdzie :-(
A nie mówię już o innych śmiesznych ubraniach. "Gdzie jest bobas?" arcze ta też musi być fajna.

Doxa zaprezentuj się nam w tej koszulce plissssssss
 
Do góry