reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

;) jeszcze trochę do wizyty muszę poczekać.

Natomiast do USG to już się doczekać nie potrafię. Kiedy Wy idziecie? Z tego co kojarzę to niektóre z Was jakoś na dniach. Nie zapomnijcie o wklejeniu fotek. Juz się nie moge ich doczekać. Uwielbiam je przeglądać :-)
 
reklama
Kaszu pewnie Mała słodko śpi!

Małgosiu to jutro chyba będzie zatrzęsienie inf. po wizytach ginekologicznych - USG  ;D
Mój Marek na początku był pełen obaw, ale chciał, stopniowo coraz bardziej się przekonuje i baaardzo chce chodzić do szkoły rodzenia! Ja mu z resztą powiedziałam, że w ostatniej fazie może wyjść z sali, najważniejwsze aby był ze mną przez te kilka - kilkanaście godzin "męki"!
 
Doxa aż Ci zazdroszczę ...

Ja muszę teraz poczekać do 31 tc, ale nie wiem czy wytrzymam. Korci mnie USG 3D i nie wiem czy w miedzyczasie na nie nie pójdę.

WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM, KTÓRE W OSTATNICH DNIACH OBCHODZIŁY SWOJE URODZINY SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA: ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA I LEKKIEGO PORODU CMOOOK!!!!!​

A jeżeli chodzi o towarzystwo na porodówce, to mój mąż jest jak najbardziej za uczestnictwem ( chwała mu za to :-)
Ja sonbie nie wyobrażam porodu bez NIEGO :-)
 
JA MAM JUTRO USG!!! NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ ZNOWU POSŁUCHAMY SERDUSZKA! POEZJA!!
Mój mąż niby chce, ale jakoś tak mi sie wydaje, że bez przekonania. Przy narodzianach Olki czytał gazetę a potem wszystkim opowiadał "Poród - bułka z masłem. U Małgosi 10 minut" Ja mu pokażę to 10 minut!!! 8)
 
Mój Grzegorz zawsze mówił że on na pewno będzie przy porodzie a ja mu mówiłam że ja nie chcę, na to on że mogę sobie nie chcieć on musi i koniec ;D Teraz jednak chcę żeby był przy mnie masował, pocieszał albo wkurzał :mad: ale on się naczytał o porodach i wydaje mi się że wymięka :laugh: Na pewno nie będę go zmuszała do takiej decyzji, jeśli nie będzie chciał to trudno, ale ja jestem pewna że on mnie nie zostawi samą choćby nie wiem co.
Doxa wybacz że przypisałam zasługę pierogów Kaszu  ;D
 
Hmmm a wiecie kobitki czego ja szukam ??? Koszulki T-SHIRT z napisem "ciężarówka". Kiedyś coś takiego widziałam i cudownie prezentowała się na brzuszku przyszłej mamy :-) Może któraś z Was wie gdzie można ją kupić?
 
reklama
No no pochwał się później Doxa co kupiłaś.
Jestem znowu. W pracy nie bardzo mam czas żeby być na forum co coraz bardziej zaczyna mnie wkurzać. :)

Jolik jeśli chodzi Ci o taką jak poniżej

ciarwka9tu.png


to możesz ją zamówić na stronie:

http://www.e-mama.pl/index.php?d=katalog&k_id=5&pg=9

ja widziałam koszulkę u koleżanki z napisem Child Inside też śmieszna hi hi hi.
 
Do góry