reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Doxa

Oczywiście samochodem, każdego ranka, po odstawieniu Olki do przedszkola (do Centrum) jestem do dyspozycji, chyba, że akurat coś mi wyskoczy. Ale gdy wiem wcześniej to na pewno się umówimy!!
 
O Was też nazbierało się trochę na tym Śląsku ;) Możecie w którąś niedzielę zrobić sobie zlot brzuchatek!
 
Witajcie,

Przyjęły się oj przyjęły te pierogi  u mnie na obiad znowu były, ale tym razem ruskie :-)

Dziewczyny ja muszę coś wymyśleć żeby z Wami być. Wieczorami mało która siedzi a o weekendach nie wspomnę.
Muszę o tym pogadać z moją gin :-)
 
Kaszu,

Przecież Was Ślązaczek też jest tutaj dużo, tylko się umawiać. Ja o tym że Doxa jest z W- wy, dzisiaj się dowiedziałam, a żw Bazalek, chyba gdzieś z Trójmiasta to też dziś, ale to nie problem, właśnie zaczynają się wakacje i będziemy migrować w celu wypoczynku. Co niektóre spędzą ostatnie wakacje śpiąc spokojnie i baraszkując z mężulkami!! Hi, hi ! Korzystać, póki wolno, później basta. Zabawa w kopanie dołków na plaży i nici z opalania, bo jak padnie to trzeba będzie rzygotować paszę dla potomka, jak wstanie tunelik dookoła zamku. Pasza. Rowerek. Pasza itd itd.
 
Jolik to już do tego gina ;)
A w weekendy to różnie bywa, czasami to gwarniej niż w tygodniu  ;D ;D ;D  Popytaj się Małej ile to ona ma czasami do nadrobienia w poniedziałek rano  :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Kobietki,
Żegnam się na dzisiaj, czas kłaść Dziecię do łóżka. Wpadnę tu jutro popołudniu, gdy wrócę od mojego Gina. Mam przegląd po 20 tygodniu. Brzmi dumnie i Mężulek ze mną jedzie. A właśnie czy rodzą Chłopaki z Wami, bez oporów i wykrętów????? 8)
 
Do góry