reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaj Nocniczku żegnaj Pieluszko

U nas i podloga i lozko suche...po dzisiejszej nocy :-) Dopiero o 08:00 ja wysadzilam i jeszcze sie przed tym bronila..."Nie cem i nie cem " ale w koncu zrobila... To z tych lepszych wiadomosci... A zla to ze juz zdazyla dwa razy strzelic klocka w majtki:crazy:
 
reklama
Informuję, że kolejna nocka bez wpadki ;-)
Pati u nas do niedawna tez tak było, ale chyba spowodowane zatwardzeniem. Mojej kuzynki synek własnie z robieniem kupki do nocnika/ubikacji miał problem przez długi czas (chyba taka blokada psychiczna). Ale oczywiście mineło. Musisz uzbroić sie w cierpliwość i tłumaczyć.
 
dzieci moich przyjaciół maja podobne "blokady"...Córeczka przyjaciólki, która ma 3l juz...jak chce kupke idzie do mamusi i mówi, ze chce kupke i prosi by mama jej załozyła "zabe"(czytaj pampersa-bo tak na niego mówi;-)..próbowala ja sadzac na nocnik...niestety..wysedzi sie bidulka..i nie zrobi..a swoja doroga ma odwieczny problem z zatwardzeniem...no i psiołka tłumaczy..ale nie zmusza..macha na to reka i cieszy sie, ze wogole mała bez czopka robi..woła..wiec problem jest innej natury.

Drugiej zas synek w styczniu skonczył 2 latka..na nocnik slicznie siusia..a kupka zawsze idzie w majci..tez wysiedzi sie na nocniku...i nie potrafi....:sorry2:

Powodzenia Pati!!
\a Noemi - GRATULUJEMY SKUKCESÓW!
 
Gratulujemy kolejnych sukcesów! U nas jeszcze do spania pielucha musi być. Wczoraj była z Marcinkiem niania pierwszy raz od 2 miesięcy i zapomniałam jej powiedzieć, że do spania zakładamy pampersa. Zobaczyła, że Marcinek chodzi bez pieluchy, więc na dzienną drzemkę też go położyła w samych majteczkach. Zasikane było wszystko, co tylko możliwe - oczywiście ubranko i prześcieradło, poza tym poduszka, kocyk i ukochana pluszowa żabka. Na szczęście profilaktycznie mam zawsze założoną ceratkę na materacu, więc go nie przesikał... A powiedzcie mi, czy któraś z Was używała bądź używa pampersów "Sleep and play"? U nas sprawdzały się przez jakiś czas, ale od kilku nocek Marcinek wstawał rano z mokrą piżamką - wygląda na to, że jest za mało chłonna jak na jego potrzeby... Kupiłam inne i wszystko jest ok. Dodam jeszcze na koniec, że w dzień nie mamy żadnych problemów z siusianiem czy kupkami - Marcinek woła tak głośno i z takim przejęciem, że nie da się nic przeoczyć:)
 
Asiu ja też próbowałam pieluszek Sleep and Play ale niestety dla Mateusza nie wystarczały. Są za mało chłonne. Chociaż od kilku nocy siusia mniej więc może teraz byłyby dobre ale już raczej nie będę próbować:no:
 
Gratulujemy sukcesów!

Zakładam Martusi pieluchę na noc, czasem jest sucha, innym razem mało nie pęknie, nie mam pojęcia dlaczego. W dzień siku raczej woła, gorzej z kupą, bo często ląduje w majtkach.
 
u nas kolejny sukces bo od 2 tyg nawet nie musze przyponinac Klaudii..bo wczesniej co raz pytałam "Klaudia chcesz siusiu.."..Tylko idzie do łazienki.
 
Brawo Klaudunia:-)

U nas od dwóch dni nie pije w nocy wiec myślę że po powrocie do Pl zaczniemy na noc zakladac majteczki bez pieluchy. Narazie jeszcze poobserwuje czy aby na pewno nie bedzie pil
 
reklama
ulalala to Pati masz prańsko, dobrze że młoda bedzie miała na czym spać:rofl2:;-):-)
 
Do góry