reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaj Nocniczku żegnaj Pieluszko

reklama
A co to za majtoski? Nie widziałam takich w sprzedaży. Czy duzo kosztują?
ja zrobiłam błąd życia. jeden raz w nocy posadziłam Olę na nocniku, w tej chwili jak jwj nie odsadzę, to na bank się zsika. Nie zróbcie tego samego błedu:szok:. Co mnie skusiło.... :szok:
 
Brawo dla wszystkich dzieci. U nas tylko na noc pampers i w dzień ślicznie woła siku i wpadek nie ma. Nawet ostatnio jak płynęliśmy do Szwecji promem 7 godzin plus 3 godziny autem to bez pieluchy i zawsze zawołał. A nocą się narazie nie martwię bo na pewno dojrzeje i do tej decyzji aby w nocy spać bez pampera:-D
 
Dzis byl debiut-czyli Noemi poszla spac na cala noc bez pieluchy...zalozylam tylko podklad zeby nie zesikala materaca...Wieczorem tez ja wysadzilam przed spaniem ale niestety-wtopa... i nie zesikany materaz a poduszka:crazy: bo spala sobie na brzuchu i tak sobie jakos polecialo...No coz -nie poddajemy sie ...3 noce jeszcze poobserwuje jak bedzie za kazdym razem sik bedziemy musieli zakladac pampersa...
 
Pati ja jak bede Mateusza oduczac pieluchy na noc to będę musiała całe łóżko obłożyć folią bo on nigdy nie śpi w tym miejscu w którym się położy, raczej sobie wędruje. Trzymam kciuki żeby się udało:-)
 
Pati bedzie dobrze. Nie poddawaj się i idź za ciosem. Tak mi powtarzają wszystkie koleżanki, które maja małe dzieci. Może rzeczywiście cos w tym jest. Ja jako głupia wstaje w nocy i odsadzam Olę do nocnika. Witaj głupoto, zeganj snie:zawstydzona/y:
 
reklama
a my mamy kilka ostatnich pieluch i wtedy bierzemy sie za nocki, z tym że u nas niestety nadal zdarzają się wpadki - nie jest tak różowo jak u was i to najczęściej w domu centralnie na dywan lub na łóżkko - ciekawe czemu poza domem tak nie znaczy terenu....
 
Do góry