reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaj Nocniczku żegnaj Pieluszko

a ja rosne dumna..(przepraszam musiałam to napisac)- bo moja Duska z pieluszka była na szarym koncu..jako jedna z nielicznych nie uczyłam jej...a jako jedna z pierwszych załapała..och ach...
a pisze to tylko dlatego, ze takie przemyslenia mi sie nasuneły...ze jak widac nie ma znaczenia kiedy zacznie sie dziecko uczyc..Ja zaczełam w czerwcu tego roku i poszłooo..Po prostu dziecko do tego wydaje mi sie dorasta.

Fredzia lepiej wysadzac na poczatku jak woła(podziw dla Oli, ze potrzeba oddawania moczu jest dla niej przez sen wyczuwalna i pieknie woła! to duzy sukces!)z czasem sama przestanie sie wybudzac bo i dla niej bedzie to meczace..

Powodzenia dzieciaczki!!!
 
reklama
Ogólnie dziewczynki szybciej dojrzewają w stosunku do chłopców i z nocnikiem szybko załapują. Pamiętam że nie wiedziałam jak Madzię nauczyć korzystania z nocnika bo dla dziecka niesłyszącego stosuje się inne metody troszkę ale wystarczyło że regularnie ją wysadzałam przez trzy dni i załapała a w nocy nie siusiała wogóle i odrazu w nocy mogłam zrezygnować z pieluchy. Teraz jak mam synka to widzę jakie ogromne różnice są w wychowywaniu dziewczynki i chłopca. No i wiem że chłopcy mogą mieć długo problem z siusianiem i nocnym moczeniem
 
R.usałka,gratuluje expresowego postepu!!

U nas wczoraj pierwszy cały dzień bez pieluchy i pełen sukces, nawet popołudniowa drzemka była na sucho. Jedynie spacer z tatą zakończył się wpadką, ale to z winy tatunia:wściekła/y:bo nie chciało musie wychodzić ze sklepu kiedy Bartosz chciał siku,wolał mu spodenki zmieniać potem....ech faceci:wściekła/y::angry:, no ale na nockę chyba jeszcze dłuuuugo bedziemy zakladac pieluchy.
 
U nas dzis lozko suche ale nasikala na podloge:-D:-D:-D:-D No ale co sie dziwic...Pewnie nie wytrzymala i zamiast nas zawolac to wolala siknac na puzzle podlogowe....Ale co tam wazne ze lozko cale :-D
 
Miki zuch z ciebie!!! Gratuluję
Noemi też należą sie oklaski. Dziewczyna wie co lepsze. Łóżko jest jej a podłogę mama moze umyć.:-)
 
reklama
Do góry