reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wirus HPV-pomocy!!!

No nic, jednak dalej walczymy :)
CIN1, w ciągu pół roku nastąpiła zmiana z "mozaika i pasma metaplazji" na "mozaika", więc jakiś kroczek do przodu jest. Lekarz powiedział, że nie może powiedzieć, że nic nie ma, ale są to malutkie zmiany. No i biopsja z kanału też pobrana. Mimo wszystko jestem dobrej myśli :)
Ważne że się nie zmieniło na CIN 2 i nie trzeba konizacji 🙂
 
reklama
Zawsze jak wchodzę na te forum i czytam nowe wpisy to jestem przerażona ze każdy lekarz mówi coś innego 😱 każdy jest inaczej traktowany,inaczej badany,inaczej leczony 🤔 ja w czwartek do szpitala mam nadzieje ze wcześniej nie zejdę na zawał 😱😅
 
Bardzo szkoda,że się nie cofnęło u Ciebie. U mnie lekarz powiedział,że za pół roku powtórka wszystkich badań. Chciałabym mieć Twoją determinację, ja powoli mam tego dość. Będzie już co będzie.
Głowa też jest ważna w procesie zdrowienia. Musisz wierzyć, że będzie dobrze i dbać o siebie, myśleć pozytywnie :) Wiem, że czasem się już odechciewa jak nadal słyszymy tą samą diagnozę, ale trzeba być silnym! 💪
Wrzucam Wam Dziewczyny poniżej link do klasyka, uśmiechnijcie się ;)
 
Jetsem właśnie
Jak po zabiegu?
witam, powiem szczerze ze dopiero dzisiaj dochodzę do siebie 😱 od wtorku z nerwów nie mogłam sapać 😱 jeść 😱 ogólnie nie mogła. Funkcjonować. W czwartek o 6 pojechałam do szpitala przyjęcie o godzinie 13 dopiero zabieg bo operacje się przedłużyły. Około 13 przyszła pani ze mam udać się do zabiegowego. Poszłam tam narkoza 5 miłych babeczek wybudzili mnei przed 14. Oczywiście z wrażenia nawet po narkozie nie spałam 😱 poleżałam 3 godziny podłączyli mi kroplówki 😱 jak wstałam do łazienki to nie poznałam siebie w lustrze biała twarz sine oczy usta jakieś dziwne żyły na czole nie wiem co to miało być 😱 to takie normalne ? Koloru nabrałam żyły znikły ale usta i oczy do dzisiaj są ale naszczescie schodzi 😱 przyszła moja gin i powiedziała ze zabieg skończył się pomyśle mam wszystko dobrze wycięte teraz tylko 2 tygodnie się oszczędzać ponieważ było to usuwane laserowo i ja mam tam już strupek i nie mogę dźwigać chodzic na siłownie pływać i wgl … ponieważ ten strupek mógłby odpaść i mogłabym bardzo krwawić… dostałam tabletki na 10 dni dopochwowe metronodazol polpharma 500g … jedna włożyła mi po zabiegu ja dzisiaj włożyłam druga 😱Boże mam nadzieje ze tylko to się zagoi 😱 i ze będzie Ok … tak wygaldaja dzisiaj moje oczy maskara 😱czy to normalne ?
 

Załączniki

  • IMG_1789.jpeg
    IMG_1789.jpeg
    197,3 KB · Wyświetleń: 69
Jetsem właśnie

witam, powiem szczerze ze dopiero dzisiaj dochodzę do siebie 😱 od wtorku z nerwów nie mogłam sapać 😱 jeść 😱 ogólnie nie mogła. Funkcjonować. W czwartek o 6 pojechałam do szpitala przyjęcie o godzinie 13 dopiero zabieg bo operacje się przedłużyły. Około 13 przyszła pani ze mam udać się do zabiegowego. Poszłam tam narkoza 5 miłych babeczek wybudzili mnei przed 14. Oczywiście z wrażenia nawet po narkozie nie spałam 😱 poleżałam 3 godziny podłączyli mi kroplówki 😱 jak wstałam do łazienki to nie poznałam siebie w lustrze biała twarz sine oczy usta jakieś dziwne żyły na czole nie wiem co to miało być 😱 to takie normalne ? Koloru nabrałam żyły znikły ale usta i oczy do dzisiaj są ale naszczescie schodzi 😱 przyszła moja gin i powiedziała ze zabieg skończył się pomyśle mam wszystko dobrze wycięte teraz tylko 2 tygodnie się oszczędzać ponieważ było to usuwane laserowo i ja mam tam już strupek i nie mogę dźwigać chodzic na siłownie pływać i wgl … ponieważ ten strupek mógłby odpaść i mogłabym bardzo krwawić… dostałam tabletki na 10 dni dopochwowe metronodazol polpharma 500g … jedna włożyła mi po zabiegu ja dzisiaj włożyłam druga 😱Boże mam nadzieje ze tylko to się zagoi 😱 i ze będzie Ok … tak wygaldaja dzisiaj moje oczy maskara 😱czy to normalne ?
U mnie po narkozie to strasznie wymiotowałam myślałam że zejde ale z wyglądu było tak samo. Ja nic nie miałam przepisane tylko że mam się oszczędzać
 
U mnie po narkozie to strasznie wymiotowałam myślałam że zejde ale z wyglądu było tak samo. Ja nic nie miałam przepisane tylko że mam się oszczędzać
Dzisiaj wyglądam już lepiej chyba ten stres i nerwy odespalam 😱 ale wyglądałam strasznie po tej narkozie 😱 wycinki miałam robione tez na narkozie ale takiej 15 minutowej a tu prawie godzina 😱 mam nadzieje ze wylądowałam ostatni raz w tym szpitalu 🥺
 
Dzisiaj wyglądam już lepiej chyba ten stres i nerwy odespalam 😱 ale wyglądałam strasznie po tej narkozie 😱 wycinki miałam robione tez na narkozie ale takiej 15 minutowej a tu prawie godzina 😱 mam nadzieje ze wylądowałam ostatni raz w tym szpitalu 🥺
Godzina? Ja miałam robiona konizacje właśnie w tej 15 minutowej narkozie
 
reklama
Do góry