reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wirus HPV-pomocy!!!

reklama
I vice versa ja ze staraniami jeszcze z 2 miesiące odczekuje, odezwij się koniecznie po badaniach z cytologi plynnej z hpv,trzymam kciuki,ja może napiszę jakie są osczucia po tym żelu, mam okres więc około wtorku wezmę, a kobietki piszą że je piecze.
 
I vice versa ja ze staraniami jeszcze z 2 miesiące odczekuje, odezwij się koniecznie po badaniach z cytologi plynnej z hpv,trzymam kciuki,ja może napiszę jakie są osczucia po tym żelu, mam okres więc około wtorku wezmę, a kobietki piszą że je piecze.
No to wyniki będą pewnie w grudniu dopiero
 
Cześć,
Minęło pół roku od pierwszej mojej kolposkopii, w poniedziałek idę na drugą w życiu, kontrolną. Pół roku faszerowałam się równocześnie grzybkami shitake, witaminami A, B, C, D, E 😆, tranem, czosnkiem, kwasem foliowym, cynkiem, selenem, carbinolem i innymi, starałam się zdrowo odżywiać i unikać cukru. Nie wiem jaki wirus dał by radę przetrwać w takich warunkach 😅 Na dodatek poznałam mężczyznę, z którym udało mi się już stworzyć związek i chciałabym coś podziałać w łóżku, ale diagnoza mi to uniemożliwiła. :/ Moje pechowe numerki to któryś dziad z grupy 35, 39, 51, 56, 59, 66, 68, w kolposkopii było CIN1.
Trzymajcie kciuki żeby już dziadostwa nie było! 🤞
 
Cześć,
Minęło pół roku od pierwszej mojej kolposkopii, w poniedziałek idę na drugą w życiu, kontrolną. Pół roku faszerowałam się równocześnie grzybkami shitake, witaminami A, B, C, D, E 😆, tranem, czosnkiem, kwasem foliowym, cynkiem, selenem, carbinolem i innymi, starałam się zdrowo odżywiać i unikać cukru. Nie wiem jaki wirus dał by radę przetrwać w takich warunkach 😅 Na dodatek poznałam mężczyznę, z którym udało mi się już stworzyć związek i chciałabym coś podziałać w łóżku, ale diagnoza mi to uniemożliwiła. :/ Moje pechowe numerki to któryś dziad z grupy 35, 39, 51, 56, 59, 66, 68, w kolposkopii było CIN1.
Trzymajcie kciuki żeby już dziadostwa nie było! 🤞
Mam te same szczęśliwe numerki plus inne,masz lekką postać, która przy zdrowym trybie życia, nawet sama może się cofnąć. Zazdroszczę i życzę powodzenia:)
 
Cześć,
Minęło pół roku od pierwszej mojej kolposkopii, w poniedziałek idę na drugą w życiu, kontrolną. Pół roku faszerowałam się równocześnie grzybkami shitake, witaminami A, B, C, D, E 😆, tranem, czosnkiem, kwasem foliowym, cynkiem, selenem, carbinolem i innymi, starałam się zdrowo odżywiać i unikać cukru. Nie wiem jaki wirus dał by radę przetrwać w takich warunkach 😅 Na dodatek poznałam mężczyznę, z którym udało mi się już stworzyć związek i chciałabym coś podziałać w łóżku, ale diagnoza mi to uniemożliwiła. :/ Moje pechowe numerki to któryś dziad z grupy 35, 39, 51, 56, 59, 66, 68, w kolposkopii było CIN1.
Trzymajcie kciuki żeby już dziadostwa nie było! 🤞
Myślę że powinno być już wszystko dobrze. Trzymam kciuki i daj znać koniecznie
 
No nic, jednak dalej walczymy :)
CIN1, w ciągu pół roku nastąpiła zmiana z "mozaika i pasma metaplazji" na "mozaika", więc jakiś kroczek do przodu jest. Lekarz powiedział, że nie może powiedzieć, że nic nie ma, ale są to malutkie zmiany. No i biopsja z kanału też pobrana. Mimo wszystko jestem dobrej myśli :)
 
reklama
No nic, jednak dalej walczymy :)
CIN1, w ciągu pół roku nastąpiła zmiana z "mozaika i pasma metaplazji" na "mozaika", więc jakiś kroczek do przodu jest. Lekarz powiedział, że nie może powiedzieć, że nic nie ma, ale są to malutkie zmiany. No i biopsja z kanału też pobrana. Mimo wszystko jestem dobrej myśli :)
Bardzo szkoda,że się nie cofnęło u Ciebie. U mnie lekarz powiedział,że za pół roku powtórka wszystkich badań. Chciałabym mieć Twoją determinację, ja powoli mam tego dość. Będzie już co będzie.
 
Do góry