reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

hej kochane
27 lutego przez CC przyszedł na szwiat nasz synek
musieliśmy kończyć ciąże w 34 tygodniu bo synkowi zanikało tętno
okazało sie ze byl owiniety 3 razy pępowina na szyjce

urodził sie zdrowy
10 pkt , 1970g i 41 cm

nie byl w inkubatorze
nie potrzebował nawet tlenu

teraz z racji wczesniactwa jest tylko ogrzewany i monitorowany

buziaki Asia

Pchełka, jesteś tutaj nasza super bohaterka :) a Mały już nie taki mały :) życzę Wam żeby szybciutko nabrał masy o żebyście w końcu wyszli do domu :)
 
reklama
hej kochane
27 lutego przez CC przyszedł na szwiat nasz synek
musieliśmy kończyć ciąże w 34 tygodniu bo synkowi zanikało tętno
okazało sie ze byl owiniety 3 razy pępowina na szyjce

urodził sie zdrowy
10 pkt , 1970g i 41 cm

nie byl w inkubatorze
nie potrzebował nawet tlenu

teraz z racji wczesniactwa jest tylko ogrzewany i monitorowany

buziaki Asia
Gratulacje! Dużo zdrowia dla Was i niech się Synek dobrze chowa. [emoji1]
 
hej kochane
27 lutego przez CC przyszedł na szwiat nasz synek <3

musieliśmy kończyć ciąże w 34 tygodniu bo synkowi zanikało tętno
okazało sie ze byl owiniety 3 razy pępowina na szyjce

urodził sie zdrowy
10 pkt , 1970g i 41 cm

nie byl w inkubatorze
nie potrzebował nawet tlenu

teraz z racji wczesniactwa jest tylko ogrzewany i monitorowany

buziaki Asia

Cudowne wieści, że u Was wszystko dobrze :-). Niech mały rośnie i nabiera sił, a mamie dużo zdrowia i pisz jak u Was. Pozdrawiam
 
Pisałam Wam tydzień temu o wizycie u gin. Niby okej, szyjka 2 cm. Ale wczoraj poszłam prywatnie bo nie miałam żadnego dokumentu na to.

Mały rośnie 2300 waży, szyjka ma ponad 3 cm tylko główka nisko i napiera na szyjkę.
No i niestety okazało się że mam mało wód 5.81. lekarz zalecił picie dużej ilości wody ale zadzwoniłam do położnej z mojego szpitala bo na lekarza to już ja nie liczę. Mówiła że nie jest dobrze ale na poniedziałek ma mi załatwić jeszcze wizytę u lekarza że szpitala i USG i wtedy sprawdza czy to jakaś patologia :(.
Jestem załamana :(
 
Pisałam Wam tydzień temu o wizycie u gin. Niby okej, szyjka 2 cm. Ale wczoraj poszłam prywatnie bo nie miałam żadnego dokumentu na to.

Mały rośnie 2300 waży, szyjka ma ponad 3 cm tylko główka nisko i napiera na szyjkę.
No i niestety okazało się że mam mało wód 5.81. lekarz zalecił picie dużej ilości wody ale zadzwoniłam do położnej z mojego szpitala bo na lekarza to już ja nie liczę. Mówiła że nie jest dobrze ale na poniedziałek ma mi załatwić jeszcze wizytę u lekarza że szpitala i USG i wtedy sprawdza czy to jakaś patologia :(.
Jestem załamana :(
Kochana ale na koniec ciąży już nie ma tyle wód. Nie martw się na zapas bo może tak masz i już. Mały rośnie i dobrze się rozwija a z malowodziem mogłyby być problemy. Nie masz w poprzednich badaniach wpisanego poziomu wód?
 
Pod.koniec ciąży poziom wód się zmniejsza. Ale chyba te 5 to dolna granica normy[emoji848]
 
reklama
Kochana ale na koniec ciąży już nie ma tyle wód. Nie martw się na zapas bo może tak masz i już. Mały rośnie i dobrze się rozwija a z malowodziem mogłyby być problemy. Nie masz w poprzednich badaniach wpisanego poziomu wód?
Zawsze było że w normie ale bez podania konkretnej wartości. Pocieszam się tym że mały jest duży więc to musi być świeża sprawa albo tak mam. Boję się że coś mi się stanie przez to :( a normą jest od 5/25 więc niby norma ale już na granicy
 
Do góry