reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

Ja juz tez po przedswiatecznej wizycie w klinice. Dzidziorki zdrowe rosna równo maja po 548g jeden jest ułozony w poprzek a drugi głowka w dół. Lekarka powiedziała ze bejbiki sa idealne ajjj moje szkrabki kochane:) czyli bez stresu na spokojnie moge jechac na Swieta tylko oczywiscie co 2 godz pauza pochodzic trochę i na czas podrózy mam wziąśc rano, w południe i jak juz dojedziemy magnez. Nastepna wizyta 3go stycznia czyli w sumie tez za chwile:)

A Wam dziewczyny zycze wytrwałosci i samych pozytywnych myśli i zeby wasze dzieciaczki jak najdłuzej rozwijały sie w brzuszkach.
 
reklama
Dziewczyny od samego początku te trzy wartości mam podwyższone na każdych wynikach. Dziś znowu je odebrałam i to samo, a te wartości z każdym wynikiem wzrastają. Ginekolog mówi, że normy w laboratorium nie obejmują norm dla ciężarnych i to nic nie oznacza. Ale czy napewno? Może któraś z was też ma takie wyniki [emoji4]?
U mnie te same co u Ciebie rosną. Mam jeszcze wyższe. nie masz się czym martwić.
 
Ja byłam dzisiaj u swojego ginka na NFZ. Zbadał mnie ginekologicznie, wymacal brzuch i stwierdził "no dziecko jest małe ". Myślę sobie dobra dobra. Może i brzuch nie jest duży ale syn do małych na pewno nie należy bo po pierwsze wg usg już nadrobil i jest dalej niż z om a po drugie czuję jak się rozpycha po całym brzuchu. Dosłownie w każdym miejscu go czuję jakby machal nogami i rękami na raz. Przez takie przypuszczenia w poprzedniej ciąży położył mnie w szpitalu a młody był poza skalą. :confused2:Więc teraz też w te wróżby nie wierzę i nie wiem po co mnie tym gadaniem wkurza :dry:
 
Ja też po wizycie. Dziś nie oglądaliśmy małego na USG tylko detektorem.
Szyjka mi się skróciła w ciągu tych 3 tyg i ma 3 cm. Na twardnienie no spa, dodatkowko do luteiny duphaston i zamiana magne b6 na aspargin. Mam dużo leżeć, nie sprzątać i nie dźwigać ewentualnie jakiś spacer. Wizyta kolejna 23.01 więc chyba nie jest aż tak zke?? Pocieszcie mnie !!!
 
Ja też po wizycie. Dziś nie oglądaliśmy małego na USG tylko detektorem.
Szyjka mi się skróciła w ciągu tych 3 tyg i ma 3 cm. Na twardnienie no spa, dodatkowko do luteiny duphaston i zamiana magne b6 na aspargin. Mam dużo leżeć, nie sprzątać i nie dźwigać ewentualnie jakiś spacer. Wizyta kolejna 23.01 więc chyba nie jest aż tak zke?? Pocieszcie mnie !!!
3 cm to jeszcze nie jest źle. Tylko weź na poważnie te zalecenia i naprawdę się oszczędzaj, żeby już taka została i nie skracala się bardziej
 
reklama
Do góry