reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

reklama
Ja też mam już 9,5 kg na plusie :D brzuch mały ale dupa rośnie. Wcale mnie to nie obchodzi. Zrzucilam z synem ponad 20 kg to i teraz się zrzuci. Przy dwóch chlopakach i diecie lekkostrawnej znowu będę szczupła :D
 
Ja też mam 9 na plusie.. Dużo musiałam leżeć, potem też miałam nakaz ograniczonej aktywności. Dzidzia najważniejsza, więc mam to gdzieś [emoji3590]
 
przecież 4/5 kg na tym etapie to jest bardzo dobry wynik :) laski zluzujcie. moja znajoma miała już na tym etapie 12kg na plusie i się śmiała że w 3 miesiącu to było juz z 5 :D
Dokładnie, ja w poprzedniej ciąży na tym etapie miałam 12 kg a końcowo przytyłam 24 kg które udało się zrzucic w ciągu pół roku. Teraz mam 8 kg na plusie ale też zaczynałam z wyższą waga niż poprzednio, jakoś nie mam zamiaru się bardzo kontrolować mam ochotę na słodkie to jem i tyle :)
 
Ehhh dziewczyny macie rację [emoji7][emoji7][emoji7] donoszę tą ciążę nawet jakbym musiała leżeć z nogami przy suficie... Dam radę.
Dzięki za te słowa [emoji8] muszę się otrząsnąć i zacząć żyć.
Pomyśl, jakie kolejne święta będą cudowne, jak rodzinka będzie już w komplecie :) głowa do góry, dobrze że trafiłaś na takiego lekarza!
 
Dziewczyny od samego początku te trzy wartości mam podwyższone na każdych wynikach. Dziś znowu je odebrałam i to samo, a te wartości z każdym wynikiem wzrastają. Ginekolog mówi, że normy w laboratorium nie obejmują norm dla ciężarnych i to nic nie oznacza. Ale czy napewno? Może któraś z was też ma takie wyniki [emoji4]? Zobacz załącznik 926187
Nie patrz na te normy... W ciąży są inne... Ja też zawsze miała albo za dużo albo za mało... W ciąży najważniejsza jest hemoglobina poziom żelaza i ferryny a reszta się zmienia
 
Omg dziewczyny Ja mam prawie 10 na plusie... A gdzie to jeszcze, ale rozmawiałam z moim lekarzem i mówił że wiele kobiet leżących w ciąży szybko tyje, a przecież moja aktywność fizyczna jest prawie zerowa w porównaniu z okresem przed ciążą... A jeszcze to że schudłam prawie 16 kg przed ciąża też nie pomaga... bo nie zdążyłam przeprowadzić stabilizacji i teraz efekt jojo może mnie dopaść.
Tyle, że ja przed ciążą ważyłam 80 kg i mierzę 164 cm ;D
 
Tyle, że ja przed ciążą ważyłam 80 kg i mierzę 164 cm ;D
no to tak samo jak ja [emoji16] tyle że jestem 3 cm wyższa. hahaha
Wiesz mój lekarz wie co i jak... przy pcos to nie uniknione. Oczywiście nie cieszę się że tak przytyłam, ale też się tym nie przejmuje. Najważniejsze że wyniki dobre, ciśnienie też, a Ja jem naprawdę bardzo zdrowo, pilnuję diety ale ograniczony ruch daje też dużo... zobaczymy jak w szpitalu będzie mi waga rosła.
 
reklama
ja mam narazie minus 2,1kg. i mam nadzieje ze do konca ciazy za wiele sie nie zmieni. ale w pierwszej ciazy szlam jak bumerang... w mig przytylam... zaczynalam od 60kg skonczylam na 24kg. teraz pilnuje tego bo nie chcialabym znow takiego balastu sie pozbywac :p
 
Do góry