reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wieści z wizyt

Dostałam dziś wyniki HARMONY i popłakałam się, ale tym razem ze szczęścia. :-)
Wszystkie Trisomie - Niskie prawdopodobieństwo - prawdopodobieństwo mniej niż 1/10 000.
No i wiadomo na 100%, że będzie dziewczynka. :-) :) To były ciężkie dwa tygodnie.
Dziękuje wszystkim za słowa wsparcia <3
Ale świetne wieści!! Gratulacje!! U mnie podobno też dziewczynka ale to jeszcze nie pewna informacja mam nadzieję że okaże się na kolejnej wizycie :)
 
reklama
Wczoraj na wizycie sprawdzalismy czy dzieciątko żyje. Żyje leżało sobie i machało ręką. Ruszało się dosyć ale.i tak tego nie czuje. Reszta parametrów w piątek na prenatalnych.
Tsh spadło wiec kazal mi brać leki co 2 dni. Przepisal magnez i witaminy. No i tyle :)
Jeszcze rozmawialiśmy o sytuacji, gdybym sie.zarazila ospą bo miałam.kontakt z.koleżanka chorą na połpaśca. Powiem Wam, że ta ospa za mną chodzi... Na.początku ciąży w pracy był wysyp, no a.ja nigdy jej nie miałam i.przez tyle lat się nie zaraziłam od żadnego dziecka. Wtedy panika, no ale nic nie bylo. Teraz zaś panika i czekanie 21 dni czy się coś wykluje...
Może miałaś bezobjawowo jak nie łapiesz.

Andzia, lepiej zrób i będziesz przynajmniej wiedziała.

Dziewczyny, wszystkie bierzecie magnez? Mi lekarz kazał brać codziennie ale nie przyswoiłam czy jedną czy dwie tabletki. Na razie biorę jedną, ale na opakowaniu jest napisane, że dzienna dawka to dwie, a ponadto od trzech dni próbują mnie już łapać skurcze nóg.
Nie biorę.

Dostałam dziś wyniki HARMONY i popłakałam się, ale tym razem ze szczęścia. :-)
Wszystkie Trisomie - Niskie prawdopodobieństwo - prawdopodobieństwo mniej niż 1/10 000.
No i wiadomo na 100%, że będzie dziewczynka. :-) :) To były ciężkie dwa tygodnie.
Dziękuje wszystkim za słowa wsparcia <3
Jejku, ale super! Tak się cieszę! A Ty to już w ogóle :) :) :)
 
Ja dostałam, bo od 2óch dni jakies mnie lekkie bole przy spojenu łonowym dopadły. Ale w sumie jakoś mi to mocno nie doskwiera. A w witaminach tych co zaczęłam brać jest magnez więc zapytałam czy wystarczy ten z witamin to powiedział żeby kupic osobno. Więc kupiłam i biore.
Kojarzę, że brałam w drugiej ciąży po 20 tygodniu, ale myślałam, że to z powodu ciąży zagrożonej i że nie przepisują każdej ciężarnej. Mnie się wydaje, że im brzuch większy tym będzie coraz więcej dolegliwości, ale lepiej trzymać rękę na pulsie. Mój lekarz pytał czy mnie coś boli, powiedziałam, że nie, więc nic nie zalecił. Może jak pojawią się jakieś bóle to też będę musiała brać. Oby nie :-D. Tak czy siak magnez chyba nie zaszkodzi. Choć słyszałam różne opinie.
 
Dostałam dziś wyniki HARMONY i popłakałam się, ale tym razem ze szczęścia. :-)
Wszystkie Trisomie - Niskie prawdopodobieństwo - prawdopodobieństwo mniej niż 1/10 000.
No i wiadomo na 100%, że będzie dziewczynka. :-) :) To były ciężkie dwa tygodnie.
Dziękuje wszystkim za słowa wsparcia <3
Gratuluje córeczki:) widzisz ten nosek malutki to jednak taki dziewczecy, napewno będzie z niej laleczka :D możesz odetchnąć z ulga wkoncu
 
Dziewczyny ja już po USG.
Kość nosowa jest. Przezierność 1 mnie. Żołądek, pęcherz widoczne. Kończyny i kregoslup w porzadku. Kosmówka ściana tylnia.
USG nie było robione prywatnie tylko lekarz na ostatniej wizycie skierował mnie bo musi takie być zrobione do 14 TC a dziecko było źle ułożone. Byłam u innego lekarza ale w tej samej przychodni. I teraz nie wiem czy iść jeszcze prywatnie do top medicalu bo mam termin na piątek czy jeszcze coś tam mogą sprawdzić .
Najbardziej martwi mnie crl. W czwartek było 6,49 a dziś 6,34 to zmalało i nie rośnie? USG było dziś przez brzuch a w czwartek dopochwowo i robił inny lekarz. Aktualnie 12 TC 5d
 
Dziewczyny ja już po USG.
Kość nosowa jest. Przezierność 1 mnie. Żołądek, pęcherz widoczne. Kończyny i kregoslup w porzadku. Kosmówka ściana tylnia.
USG nie było robione prywatnie tylko lekarz na ostatniej wizycie skierował mnie bo musi takie być zrobione do 14 TC a dziecko było źle ułożone. Byłam u innego lekarza ale w tej samej przychodni. I teraz nie wiem czy iść jeszcze prywatnie do top medicalu bo mam termin na piątek czy jeszcze coś tam mogą sprawdzić .
Najbardziej martwi mnie crl. W czwartek było 6,49 a dziś 6,34 to zmalało i nie rośnie? USG było dziś przez brzuch a w czwartek dopochwowo i robił inny lekarz. Aktualnie 12 TC 5d
W tym tygodniu 6cm jest chyba właśnie prawidłowe, może tamten lekarz się pomylil
 
Dziewczyny ja już po USG.
Kość nosowa jest. Przezierność 1 mnie. Żołądek, pęcherz widoczne. Kończyny i kregoslup w porzadku. Kosmówka ściana tylnia.
USG nie było robione prywatnie tylko lekarz na ostatniej wizycie skierował mnie bo musi takie być zrobione do 14 TC a dziecko było źle ułożone. Byłam u innego lekarza ale w tej samej przychodni. I teraz nie wiem czy iść jeszcze prywatnie do top medicalu bo mam termin na piątek czy jeszcze coś tam mogą sprawdzić .
Najbardziej martwi mnie crl. W czwartek było 6,49 a dziś 6,34 to zmalało i nie rośnie? USG było dziś przez brzuch a w czwartek dopochwowo i robił inny lekarz. Aktualnie 12 TC 5d
Kwestia mierzenia. Nie zmalało ;)
 
Jeżeli chodzi o magnez ja biorę Mag.ne b6 . I jest to jedyny magnez ,który mi pomógł 2 tak dziennie czasem więcej. Brałam już kilka nawet po 4 tabletki i dalej miałam skurcze łydek i wszystko mi dretwialo.
 
reklama
Do góry