reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

reklama
No ja niestety nie mam takich dobrych wieści [emoji17] ostatnio byłam na wizycie 5t4d. Był pęcherzyk 3mm. Dzisiaj 8t1d. Pęcherzyk 11mm i widoczne echo zarodka 4mm. Serduszko nie widoczne [emoji17] według wielkości zarodka wiek ciąży z usg to 6t1d czyli 2 tygodnie rozbieżności [emoji17] stwierdził że to trochę za duża rozbieżność. Dostałam luteine i mam przyjść 3 września i wtedy wszystko się rozstrzygnie. O ile wcześniej nic się nie wydarzy.... już sama nie wiem co myśleć. Wiem że owulacja musiała się przesunąć ale nie możliwe żeby aż o 2 tygodnie! Bo wtedy wyszlo by że test pozytywny wyszedł mi już 7 dni po owu. Chyba niemożliwe [emoji52]
Trzymam za Was kochana kciuki oby było dobrze. [emoji8]

Ja dzisiaj po pierwszej wizycie. Według OM jest 5+3. I co mnie zdziwiło było już widać bicie serduszka-bardzo wyraźne pulsowanie [emoji7] Ale może to przez to że mam zawsze bardzo wczesne owulacje.
Lekarz powiedział że jak najbardziej wszystko jest w porządku termin wstępnie wg miesiączki na 28.04.19 ( więc zostaje z wami) Ale pewnie się zmieni o kilka dni do przodu z biegiem czasu.
Ze względu na wywiad i wcześniejsze poronienie przepisał mi duphaston i widzimy się za 2 tygodnie. [emoji6]
 
A to nasze piątkowe USG :) Wtedy 8t1d
IMG_20180824_170852.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180824_170852.jpg
    IMG_20180824_170852.jpg
    50,1 KB · Wyświetleń: 449
Zdjęcie robione tydzień temu na wizycie :-). Miałam delikatne plamienia, brudzenia i tak do końca nie wiadomo dlaczego, bo niczego niepokojącego pani doktor się nie doszukała. Na wszelki wypadek biorę Duphaston i kolejna wizyta 06.09
IMG_20180828_141115873.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180828_141115873.jpg
    IMG_20180828_141115873.jpg
    267,3 KB · Wyświetleń: 409
Witam ponownie, wracam po kolejnej wizycie :) wyglada na 6w5d lekarz mówi ze o 3 dni za mały i mnie zmartwił czy oznaczenie 6w5d to już który tydzień? W aplikacji na tel pokazuje ze 7 ja tego nie umiem obliczać i marwi mnie ze taki mały :(
 
reklama
Dziękuje za odpowiedz :) rozumiem ze 6+5 to już 7 tydzień :) czyli się uspokoiłam trochę wszędzie wg obliczeń pokazuje mi ze 7 lub 8 tydzień wiec blisko
 
Do góry