reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z porodówki...

A podwiązanie jajowodów to na pewno nielegalne? Bo ciotka od strony męża podczas 3 cesarki miała coś robione żeby już nie zaszła w kolejną ciążę i mi się wydaje że właśnie te jajowody miała podwiązane na co oczywiście wyraziła zgodę.

moja siostra tez miała podwiązane jajowody po 3ciej cesarce..

ale ta 14 latka to zgroza:(
 
reklama
Alfabeta GRATULACJE!!!!
Basia, i mnie za to rozwarcie jest, ale skurczy brak ;) My czekamy na styczeń, na wizycie też mi to powiedzieli. Oby na usg było ok i żeby się nic nie wydarzyło w tym roku;) Ja termin mam na jutro
 
Dzieki dziewczyny!
Jest ciezko ale.dam rade :) piersi juz krwawia ale.cos leci wiec jest sukces.

Kulka basia w takim razie zacisnac nogi i bedzie styczen :)

To mnie zdziwilyscie z tyn podwiazanien ! Jak tylko bedzie ta wizytacja to zapytam. :)

Mi tez ta 14 latka pod pedofilie podchodzi :/
 
Alfabeta gratulacje!!!!

Kobieto ty staro? Wierz mi jestem sporo starsza od ciebie i po 3cc. Gin zaklada ze bedzie jeszcze raz ;). No tylko wiecie jak ja ciaze przechodze.
Tak chyba trafilas na małolaty bo przewaznie w twoim wieku sa rodzace teraz. Gin napewno doradzi ci co najlepsze w waszym przypadku skoro stan macicy taki zly.
Wracaj do formy kazdego dnia bedzie coraz lepiej. Ja tez ciezko przeszlam pierwsze dni po. Ciagle na przeciwbulowych.
Duzo zdrowka dla was. :*
 
Basia gratulacje!!!!
Duzo zdrowka dla was.

Alfabeta ja tez o pedofili pomyslalam bo to normalne nie jest ten gosc corke w jej wieku by mogl miec wrrrr
 
reklama
Do góry