reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wieści z porodówek i gratulacje

Nie boisz się wywoływania? Tylko mnie to tak przeraża? [emoji1] my dopiero jutro o 15;30 wizyta.. Teoretycznie może mnie trzymać nawet do następnej środy. Papercut mi właśnie powiedziała, położona na kursie, ze do końca nie ściągać ale jeszcze się w to nie wglebialam więc nie wiem.

[emoji173]
Boję się ale wiem ze na cesarke mnie nie skierują bez próby wywołania a straciłam juz nadzieje ze się samo zacznie :D
 
reklama
@sierpniowka - no urodzić w pierwszą rocznicę ślubu to by był najpiękniejszy prezent :D choć jestem tak zmęczona ciążą że mogłabym i dziś urodzić :p
Nie ma co się bać wywoływania ;) w końcu to cierpienie w słusznej sprawie :D jutro mam wizytę u ginekolog tak o 10-11, zobaczymy co mi powie...oby mi szyjkę tym razem zbadała to przynajmniej będę wiedziała na co się nastawiać.
 
Ja ciągle się zastanawiam nad tym czy nie błagać o cesarke jednak.. zawsze można próbować [emoji2] muszę zdecydować do jutra. Hermit jakie sposoby są u Was wywoływania? Dsj znać Mika, ja tydzień temu nie miałam rozwarcia ani cm nawet [emoji21]

[emoji173]
 
sierpniówka - mi w ostatni wtorek lekarka w szpitalu powiedziała ze szyjka jest miękka, gładka i luźna i ,,przepuszcza palec" czyli że chyba rozwarcie takie malutkie ale pewności nie mam :p tak myślę czy nie zagadać jutro o cokolwiek :D już mi obojętnie czy wywoływanie czy cesarka, byle już :p
 
Zaczynają od czegoś co się nazywa pessary-taki tampon? Założony na 24h który ma zmiekczac szyjkę jeśli jest taka potrzeba. Później żel, jeśli nie pomoże to można powtórzyć po 6h i dostać max 3 dawki. Ma rozwierac szyjke i wzmacniać skurcze. Po tym przebijanie wód i w ostatecznosci oksytocyna w kroplowce. Oczywiście może byc tak ze skurcze się rozwiną po pierwszej dawce żelu :)
 
reklama
Do góry