reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wieści z porodówek i gratulacje

Gratuluję wszystkim rozpakowanym :D
Zazdroszczę Wam okropnie. Ja mam termin na jutro, właśnie zbieram się na wizytę u położnej, możliwe że wykona mi masaż szyjki macicy - mam malutką nadzieję że coś się ruszy... jak nie to za tydzień kolejna wizyta i kolejny masaż, oby dzisiejsza była ostatnią :)
 
reklama
Gratuluję wszystkim rozpakowanym :D
Zazdroszczę Wam okropnie. Ja mam termin na jutro, właśnie zbieram się na wizytę u położnej, możliwe że wykona mi masaż szyjki macicy - mam malutką nadzieję że coś się ruszy... jak nie to za tydzień kolejna wizyta i kolejny masaż, oby dzisiejsza była ostatnią :)


my tez mamy termin na jutro i oby ksiaze zechcial wyjsc !
 
U nas to samo, a mnie już cholera bierze [emoji1] jeszcze każdy pyta czy już urodziłam albo kiedy to nastąpi [emoji1]

[emoji173]
 
U nas to samo, a mnie już cholera bierze [emoji1] jeszcze każdy pyta czy już urodziłam albo kiedy to nastąpi [emoji1]

[emoji173]
Znam ten ból, nigdy mnie nic nie drnerwowalo tak bardzo jak TO pytanie... Ja już nie mam siły ani fizycznie ani psychicznie.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja niestety też. Mam nadzieję, że nasze dzieciaki przyjdą o czasie. A Ty w UK dobrze pamiętam? [emoji1] i położona robi u Was masaż szyjki?

[emoji173]
 
Ja niestety też. Mam nadzieję, że nasze dzieciaki przyjdą o czasie. A Ty w UK dobrze pamiętam? [emoji1] i położona robi u Was masaż szyjki?

[emoji173]
Tak. Przy pierwszym dziecku w 40tc i jeśli to nie pomoże to w 41tc. A jakby i to nic nie dało to po 12 dniach po terminie wywołują w szpitalu. Nie widzi mi się chodzić w dwupaku jeszcze 2 tyg. :/ Mam nadzieję że za chwilę mi powie że mam chociaż minimalne rozwarcie czy coś bo skurcze przepowiadajace mam od ok 2tyg i dodatkowo od kilku dni okropnie boli mnie kość lonowa. I nie dzieje się nic :(

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Muszę się dowiedzieć czy u nas robią ale wątpię. U nas wywołują dopiero po 14 dniach od terminu.. Masakra. Rozwarcia napewno nie sprawdza. Ja skurcze tak samo, miednica boli, krzyż w dole, krew też była.. Czop odszedł i nic.

[emoji173]
 
reklama
Do góry