reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Aga, ale cudne córunie, miejscami miałam problem je odróżnić, choć starsza ma chyba dłuższe włoski.
Agnieszka a może ty byś coś sypnęła fotkami swojej ślicznotki?
Właśnie sobie przypomniałam, że kupiłam kiedyś w aptece olej glicerynowy (piłam go na przyspieszenie pierwszego porodu - zadziałał błyskawicznie) to jest to samo co sama gliceryna?
 
reklama
Aga ależ duże te twoje dziewczynki!!! I jakie śliczne i podobne do mamusi:tak: oczywiście wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!!

A co wy się tak uczepiłyście z tą gliceryną? ja to czekam aż mi M umyje okna:szok::-D zapytałam się że czy mi umyje czy może sprowadzi swoją siostrę bo bratowej nie poproszę. powiedział że mumyje sam wiec musze kupić płyn i niech działa:-D
 
Lili, Kłaczek, takiego zastosowania gliceryny to ja nie znałam, myślałam, że ta do czyszczenia okien to jakaś inna forma, postać:sorry2::baffled:. Ale przecież to tłuste jest chyba, jak to ma myć okna?? Ja to mam krem glicerynowo-eucerynowy dla Kuby.

A co wy się tak uczepiłyście z tą gliceryną? ja to czekam aż mi M umyje okna:szok::-D zapytałam się że czy mi umyje czy może sprowadzi swoją siostrę bo bratowej nie poproszę. powiedział że mumyje sam wiec musze kupić płyn i niech działa:-D

Jak to Ci umyje, a co M przez okna nie patrzy, że tylko Twoje :-D
 
Hej dziewczynki.

Dziękujemy za życzenia i miłe opinie.
Odkąd Olimpcia zaczęła chodzic wieczorami jestem padnięta, chwilami przebiegała mi przez głowę myśl o 3 dziecku ale chyba teraz palnęłabym sobie w łeb :))) nie dałabym sobie rady. Mała to straszna łobuzica, robi wszystko to co starsza siostra, po 50 razy w ciągu dnia muszę je ściągać z parapetu , drzew itp. Mój kręgosłup już odmówił posłuszeństwa.Olimpia juz powtarza dużo słów i nie chce nawet zakładac pieluchy bo widzi że Glorcia jej nie ma.

A co do mnie to remoncik trwa i juzw końcu po 1,5 roku szarpaniny sprawa rozwodowa dobiegła końca jednak nie pomojej myśli więc szykuję odwołanie. Może za półroku będę wolna jak dzika świnia :))

Całuję
 
Witam, pewnie niektóre z Was będą mnie pamiętać. Ostatnio udzielałam się pod loginem jeżynka. Miałam problemy z komputerem i musiałam założyć nowe konto. Nie wiem jak to się stało, ale dopiero niedawno odkryłam, że wątek rozpakowanych mamuś został tu przeniesiony. U mnie sporo się wydarzyło. Zostałam mamą po raz drugi:-) Tak więc na nudę nie narzekam, wolne chwile mam wieczorami między karmieniami.
Lili, Martusionek, gratulacje:-)
Kasikz,Aga34,Lili, wszystkiego najlepszego dla Waszych pociech:-)
GosiaLew,Martusionek, jak Wasze chłopaki? Mój to straszny łobuz, wszędzie go pełno, nic mu nie jest straszne. Muszę mieć oczy naokoło głowy.
Przepraszam, że nie napiszę więcej, ale nie nadrobię bo za długo mnie nie było.
 
Lili, Kłaczek, takiego zastosowania gliceryny to ja nie znałam, myślałam, że ta do czyszczenia okien to jakaś inna forma, postać:sorry2::baffled:. Ale przecież to tłuste jest chyba, jak to ma myć okna?? Ja to mam krem glicerynowo-eucerynowy dla Kuby.
Jak już umyjesz okno, to na 1 litr wody kilka kropel. spryskujesz, pieścisz, szyba lśni tak, że jej nie widać i dodatkowo brud się tak nie osadza.
A co wy się tak uczepiłyście z tą gliceryną? ja to czekam aż mi M umyje okna:szok::-D zapytałam się że czy mi umyje czy może sprowadzi swoją siostrę bo bratowej nie poproszę. powiedział że mumyje sam wiec musze kupić płyn i niech działa:-D
To dokup mu jeszcze glicerynę, na koniec niech zrobi jak napisałam wyżej, będziesz mieć jeszcze piękniej. :-p

Witam, pewnie niektóre z Was będą mnie pamiętać. Ostatnio udzielałam się pod loginem jeżynka. Miałam problemy z komputerem i musiałam założyć nowe konto. Nie wiem jak to się stało, ale dopiero niedawno odkryłam, że wątek rozpakowanych mamuś został tu przeniesiony. U mnie sporo się wydarzyło. Zostałam mamą po raz drugi:-) Tak więc na nudę nie narzekam, wolne chwile mam wieczorami między karmieniami.
Lili, Martusionek, gratulacje:-)
Kasikz,Aga34,Lili, wszystkiego najlepszego dla Waszych pociech:-)
GosiaLew,Martusionek, jak Wasze chłopaki? Mój to straszny łobuz, wszędzie go pełno, nic mu nie jest straszne. Muszę mieć oczy naokoło głowy.
Przepraszam, że nie napiszę więcej, ale nie nadrobię bo za długo mnie nie było.
No proszę proszę, gratulacje Jezynka, super. I jak tam się pociechy mają? Pisz co u Was. :tak:
 
Tygryskowa Jeżynko:-) jak miło Cię widzieć!!!!Gratulacje drugiego szkraba!!!Pisz częściej!!!
Tomek też łobuz i uparciuch, cały dzień bryka skacze ale nie gada tylko coś po swojemu, chociaż dzisiaj biega do mnie i krzyczy "Ata" czyżby Marta? Na spacerach ucieka i wieje mi na ulicę jak go prowadzę za ręce to mnie gryzie po rękach. wczoraj usiadł na chodniku i nie zamierzał dalej iść.

Lili za to jak mnie wczoraj wkurzył to chyba mu kupię tą glicerynę i niech robi:-D
 
Dzień dobry :)
TygryskoJeżynko ostatnio Cie wspominałam, 4 sierpnia z okazji 1,5 roczku naszych chłopaków. Gratuluję córci. Mój Kubuś chodzi od niecałego miesiąca, jest raczej grzeczny, ale też potrafi pokazać charakterek.

Lili dzięki, chyba tak zrobię przy następnym myciu okien.

Wczoraj Kuba był pierwszy dzień z babcią po urlopie i jak rano zobaczył moją mamę to krzyczał "nie" A jak babcia powiedziała, że mamy nie ma i jest tylko babcia to wyciągnął do niej ręce. A potem się ponoć cały dzień popisywał :-D
 
reklama
Do góry