reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

reklama
Nie wiem czemu nie chcą mi się dołączyc zdjęcia z roczku Olimpii , spróbuję jeszcze raz
 

Załączniki

  • P1010287.jpg
    P1010287.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 29
  • P1010296.jpg
    P1010296.jpg
    41,8 KB · Wyświetleń: 52
  • P1010322.jpg
    P1010322.jpg
    42,7 KB · Wyświetleń: 35
  • P1010349.jpg
    P1010349.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 35
  • P1010364.jpg
    P1010364.jpg
    42,1 KB · Wyświetleń: 34
  • P1010367.jpg
    P1010367.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 29
Czesc dziewczynki:-)

Klaczku bardzo mi przykro i nie wiem co powiedziec...Trzymaj sie kochana.
Aduniu,Polciu wszystkiego naj z okazji urodzinek:-)

U nas wszystko ok i oby tak dalej.Dzis bylismy na grillu u przyjaciol a zarazem chrzestnych Julii.
W koncu im sie udalo i ''sa'' w ciazy po 6 latach starania.
Tak wiec super wiadomosci.

Zmykam spac i postaram sie wiecej odzywac.
 
Kłaczku w aptece raczej nie kupisz gliceryny do mycia okien, nawet nie raczej a na pewno, apteka sprzedaje leki, suplementy a nie środki do czyszczenia czy to ekologiczne czy nie. Gliceryne mają ale do kremów do receptury. Takich rzeczy należałoby szukać w internecie.

Ewitka moja mama umie idealnie składać prześcieradła z gumką i to bez żadnych metod, nie wiem jak to robi, ja nie potrafię.

Aga34 witaj z powrotem i wszystkiego najlepszego dla Olimpii z okazji roczku.
 
Tylko się zastanawiam, gdzie mozna kupić glicerynę do polerowania szyb i okien.
Ja kupiłam w aptece. ;-)


Kłaczku w aptece raczej nie kupisz gliceryny do mycia okien, nawet nie raczej a na pewno, apteka sprzedaje leki, suplementy a nie środki do czyszczenia czy to ekologiczne czy nie. Gliceryne mają ale do kremów do receptury. Takich rzeczy należałoby szukać w internecie.

Ewitka moja mama umie idealnie składać prześcieradła z gumką i to bez żadnych metod, nie wiem jak to robi, ja nie potrafię.

A ja kupiłam w aptece glicerynę. ;-)

Ja też składam prześcieradła w kostkę, a metody nie mam, róg do roga, kostka wychodzi. :-p


Jako, że wczoraj nie było kiedy i jak wlecieć, bo impreza trwała już od 13, a do 13 było szykowanie, to dopiero życzenia składam dziś:

Dla Poli:

Dzisiaj Twoje urodziny,
zatem zawsze dziarskiej miny.
Do zabawy mnóstwo siły, żeby każdy
dzień był miły - pełen śmiechu i radości.
Stu urodzinowych gości,
aut, lal, klocków i pluszaków.
Stu prezentów, stu buziaków.
Zdrowia, szczęścia i słodyczy.



Dla Olimpii:
Olimpio dziś wielki dzień Twojego święta
i każdy o Tobie pamięta
więc z okazji urodzin
składam ci moc życzeń:
uśmiechu, zdrowia, radości,
mnóstwa prezentów i gości,
przyjaźni wielkich i małych,
wielu przygód niebywałych
i uśmiechu wesołego i wszystkiego,
wszystkiego najlepszego!



U nas impreza wyszła super, co prawda mieliśmy 1h poślizg w grillu, bo nie rozpaliliśmy go wcześniej, bo czasu zabrakło, ale potem poszło gładko. No tort jeszcze nam się rozwalał, masa była za mało ścięta, ale to pewnie dlatego, że za krótko w lodówce, chyba, że coś musiałabym zmodyfikować w zawartości, by nie była taka rzadka, ale tort nam zszedł momentalnie, został nam 1 kawałek na wieczór :-p



 
reklama
Czesc dziewczynki.

Chcialam tylko napisac,ze na rossnecie jest full konkursow i fajne nagrody idzie wygrac.
http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,980e7403-dc2d-4cdd-8203-053c9450b7ba

To link do jednego w ktorym biore udzial i do wygrania jest 200 rowerow:-p

Milego popoludnia
 
Do góry